Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki lehet valahogy deríteni...

Ki lehet valahogy deríteni online, hogy milyen csomagba kerültem az otpnél?

Figyelt kérdés
Junor csomagban voltam, idén betöltöttem a 25őt tudtommal áttesznek ilyenkor egy másik csomagba. De semmi értesítőt nem kaptam, hogy melyikbe. Ki lehet deríteni online hogy mibe tettek, vagy mindenkép be kell mennem a bank fiókba?

#számlacsomag #bankfiók #Junior csomag #Csomag típus
2023. jún. 7. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Telefonálni is lehet.
2023. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belépsz a netbankba, és ott is látod.
2023. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mobilbankba belèpsz, az kezdőoldalàn a szàmlaegyenleded felett ottvan.Nálam pl. tempó számla.
2023. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rég voltam OTP-s. Ha a netbankban nem is látszik, telebankban úgyis megmondják azonnal. Illetve annak idején a számlakivonaton is mindig rajta volt felül. Ha netbankból PDF-ben tudod letölteni azon ugyanúgy mint a postain.
2023. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A netbankba belépsz, a számla részletes adatainál mutatni fogja.

De egyébként a Bázis csomagba szoktak tenni, ami a legvacakabb. Menj be és válts Smart csomagra.

2023. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!