Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Netbank hogy van ez a személyi...

Netbank hogy van ez a személyi kölcsön számla?

Figyelt kérdés

Van egy 1.200.000 Ft-os kölcsön amit felvettem, ma vonta le az első törlesztést, ugye az a pénz elment a rendes számláról, ez a "személyi kölcsön számla" meg eddig 1.200.000ft volt, most 1.202.722ft.

Próbáltam itt nézegetni, hogy itt most mi micsoda, de nem igazán raktam össze, hogy most ezt, hogy kell értelmezni.

Valaki tud segíteni, csak hogy átlássam? Nem akarok ennyivel bankba menni kérdezősködni, csak ha muszáj.


2023. jún. 15. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kamatot és díjat terhelt rá, ez megnövelte a tartozást, ebből a megnövekedett tartozásból vonja le a törlesztőrészletet.

Ez heti törlesztésű?

2023. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1,2milla az csak a toketartozas. Az otp nekem is csak a toketartozast mutatja. Eleinte alig fizeted a toket, szinte csak a kamatot.
2023. jún. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!