Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Amiket annó tizen sok éve...

Amiket annó tizen sok éve reklámoztak Budapest Bank hitelek, Stefanovics Angélával("Emese", "pa-pa-pa-pa") azok lényegében "subprime" hitelek voltak?

Figyelt kérdés
Mert ugye az is azzal volt reklámozva, hogy nem is érdekli őket a bevételed.
2023. jún. 22. 08:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocs most megtaláltam, de benéztem, az nem Stefanovics Angéle, meg a Rafi bank, csak valamiért megkeveredtem, de erről van szó.


https://www.youtube.com/watch?v=OjXl61uKq8c


Ennek ellenére a kérdés ugyan úgy adott.

2023. jún. 22. 08:32
 2/2 anonim ***** válasza:
A subprime Magyarorszagon nem ismert fogalom, mert nincs olyan pozitiv adoslista. mint az USA-ban. A subprime hitelek alapvetoen a gyenge vagy nemletezo credit score-ral rendelkezo ugyfelek szamara keszultek, a nemfizetes kockazatat is bearazva, valamint szinte csakis az ingatlan aranak emelkedesere alapoztak. Mint utobb kiderult, nem elegge araztak be es nem igazan sikerult egeszseges aranyt tartani a 'normalis' es subprime hitelek kozott, ez dontotte be vegul az egeszet. A magyar helyzet teljesen mas volt: itt egyszeruen sokan nem tudtak fizetni a devizahiteleket es bedoltek, de kozel nem lett olyan mennyisegu elado ingatlan, ami beboritotta volna a piacot, es kozben az ingatlanok ara is durvan megindult felfele.
2023. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!