Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelt vetem fel Magyarországo...

Hitelt vetem fel Magyarországon de nem akarom tovább fizetni a teljes összegel csak kevesebbel fel hívom a bankot meg mondom hogy megszünt a munkahelyem tudom fizetni de csak kevèsel de közbe dolgozom a bank látja azt hogy èn igazából dolgozom?

Figyelt kérdés
Szlovák állampolgár vagyok nincs magyar lakcímem, csak szlovák. Le tudják kèrni az adatokat? Vagy az információkat?

2023. júl. 19. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
na ezért nem leszek én kezes soha :D
2023. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Èrtelmes választ kèrek lègyszives
2023. júl. 19. 01:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Látja, de igazából nem kell a duma, a hitelt át lehet ütemezni hosszabb futamidö+alacsonyabb havi részlet kombóra akkor is, ha dolgozol, a lényeg a fizetési hajlandóság.
2023. júl. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Még valami azért fűzzel hozzá a sztorihoz szerintem, beteg a gyerek, meghalt a kutyád, anyós folyton b#szogat...
2023. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, hogy odaszólsz és a bank tudomásul veszi. Először is el kell fogadtatni a bankkal a kérést és ha ez sikerül, szerződést kell módosítani. Olyan lehetőség nincs, hogy csak úgy telefonon elmondod, mit szeretnél és onnantól kevesebbet utalsz. Ezzel csak azt éred el, hogy gyűlik az adósságod, meg büntető kamatok, majd negatív KHR-re kerülsz, felmondják a hitelszerződést, átadják a behajtási csoportnak, de ekkor már simán lehet a tartozásod a duplája, majd végül végrehajtásra adják. Simán lehet belőle fizetés letiltás, mert h jól értem, a munkáltatód magyar, de EU-n belül is simán be tudják hajtani a tartozásokat.
2023. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!