Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nyernétek az euro jackpoton...

Ha nyernétek az euro jackpoton teszem fel, 18 milliárd forintot, mibe fektetnétek azt?

Figyelt kérdés

Köz tudott , hogy a hirtelen jött vagyon könnyen el tud úszni, ha olyan ember kezébe kerül egy nagyobb nyeremény , aki nem foglalkozott pénzügyekkel .

Na , de … ha hirtelen nyernél 18 milliárd forintot, és van némi fogalmad/ tartásod, hogy ezt a pénzt jó helyre rakd, mi lenne az amivel bővülne is?

Állampapírok 10 milliárdért pl, 5 milliárd svájci bankokba, 2 milliárd ingatlanba , 1 milliárd pedig saját magadnak , mondjuk egy budai pár szobás , de legalább szép ház megvásrlására 2-300 millióért , 1-2 nagyobb értékű autó , a többi pedig beosztani pl havi max 5 milliós elköltésekkel reális gondolat ?

Önképzés?

Pl ezen a szinten már nem árt ha az ember elvégez egy pénzügyi egyetemet, pl személy szerint gazdinfo , mert hozzám ez áll a legközelebb .

Kérdésem , hogy ez mennyire reális gondolat , és ti mit csinálnátok ennsi penzzel?



2023. júl. 19. 08:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
17%
Korrekt, én is pont így csinálnám.
2023. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
35%
ingatlan, arany, telek
2023. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%
Ki az a ma*ha aki lepontozott, engem és másokat is. Szerencsétlenek!
2023. júl. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mosom kezem ! Majdnem mindenkinek ment a zöld kéz, akinek nem, arra meg nem nyomtam semmit.
2023. júl. 20. 09:06
 25/27 A kérdező kommentje:

Egyébként ha már szó van ezekről .

Mi a véleményetek a hétköznapi életről ? Ki, hogyan érzi magát a munkahelyén?

Az igazat megvallva én az emberek miatt képtelen vagyok érvényesülni .

A gyári munka felemeszt , mindenki furakodik, másik alá rak , ha egy kicsit savanyú a szőlő az egyiknek, már feldobálja a főnöknek minden szarér’ hugyer’ .

Így eldöntöttem , hogy ki megyek.

Fiatal vagyok, rengeteget csalódtam az országban .

Gyerekkoromban mindenki azt mantrázta, hogy “ dolgozni kell , mert csak úgy jutsz egyről a kettőre “ .

Én pont azt látom; hogy aki dolgozik , azt próbáljàk lehúzni , ellehetetleníteni, szimplán kipofázzák és kitálal valamit a sok agyatlan rossz májú proli nehogy a másiknak jó legyen mert jobb nála.

A rezsi árak az egekben, 2018-ban kaptam utoljára ilyen alacsony fizut , ami akkoriban mellesleg sokkal többet ért.

Ez nem inspiráció arra, hogy ide csináljunk gyereket.

Legalabbis amíg jó magam nem tudom megteremteni neki amire szüksége van, addig nem.

Hányinger ami itt megy, már gyökerében kitépik a motivációt mindenkiből .

Pedig fáradhatatlan munka kedvem van , képes vagyok 16 óra minőségi munkát hagyni magam után , ha van miért .

2023. júl. 20. 09:17
 26/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem , nem Orbán Viktorral van problémám , hanem úgy az egész politikával . Gyönyörű helyen élünk , páratlan természeti adottságokkal , de el kell hagynom a helyet ahol felnőttem mert képtelenség boldogulni .
2023. júl. 20. 11:18
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit jelent nálad a “boldogulás”.


Az viszont tény hogy amióta az internet bárki számára hozzáférhető, azóta a jövedelemszerzés lehetősége és a lakóhely között semmilyen összefüggés nincs.


Nekem például van egy barátom, egy somogyi, 270 fős faluban lakik, de nem tud nettó 2 millió alatt keresni.

2023. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!