Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Új OTP devizaszámla tulajként...

Új OTP devizaszámla tulajként OTPDirekt szerződést is kell kötni?

Figyelt kérdés

Szükségem volt egy devizaszámlára, zárás előtt intéztük, aláírtam többször, az ügyintéző odaadott papírokat és mondta, hogy most már aktív a számla. Otthon jöttem rá, hogy jelszóról sem azonosítószámról sem beszéltünk. Tiszta hülyének érzem magam.

Az OTPdirekt maga az app ahol hozzá fogom tudni adni a devizaszámlámat? Az OTPdirekt regisztrációjánál azt írja adjak meg forint alapú számlaszámot, nekem csak ez a devizaszámlám van.



2023. júl. 28. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak devizaszámlád van náluk, ahhoz külön nem tudsz OTP direktet csatolni, kell egy alap forintszámla is.
2023. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor ezt jol megszivtam
2023. júl. 30. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!