Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsön 7 éves...

Személyi kölcsön 7 éves futamidő, hosszabitható?

Figyelt kérdés

Lehet hosszabitani a futamidőt vagy bárhogy befagyasztani a hitelt 2 évre? Sajnos családi okok miatt egyedül vagyok az összes hitel fizetésre és egy vasam nem marad. Nem szeretném részletezni, hogy miért van így de maradjunk annyiban csak így tudtam lakáshoz jutni és aki mondta h segít fizetni nekem a havi törlesztőt most keresokeptelen lett..

2 év múlva a párom már vissza tud menni dolgozni. Most itthon van a picivel. Milyen lehetőségeim lennének?


Tudom, fizessem ha felvettem de ki is szeretném nem erről van szó, csak be lehetne e 2 évre fagyasztani vagy a fumatidot hosszabitani (max 7 év jelenleg) bármiféle egyezséggel? Otp



2023. júl. 29. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Beszélni kell a bankkal, a kamatot szerintem mindenképpen kell fizetni és a tőkét lehet átütemezni.
2023. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Személyi kölcsönbe nyakig eladósodva gyerekvállalás, kötélből vannak az idegeitek, az biztos.


A bankkal kell tárgyalj erről. Drága lesz.

2023. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképpen menj be a bankhoz. A banknak is az a célja hogy a pénzét visszakapja.
2023. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

#2 Nincs ott kötélidegzet, csak pénzügyi analfabetizmus. Mert a lakás és a gyerek mindenáron kellett, de hogy miből, az már nem volt meg...


Egyezkedni kell a bankkal, hátha tud valamit ajálnani!

2023. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Biztosan vannak akiknek házat és lakást hagyott a gyerekeire a szülő,vagy velük lakik egy három szintes házban de nálunk nem így van.

Vagy fizetjük az alberletet egy életen át másnak, vagy azt az összeget saját lakásunkra fizetjük, mert ingyen élni Magyarországon (és sehol máshol) nem lehet.

Semmiben nem szenvednek hiányt a gyerekek, ha nemet mond a bank sem fognak, mert megoldok mindent, csak kézenfekvőbb megoldás lenne ha partnerek lennének, így nem kéne távol lennem a családtól erre a két évre.


Akkor érdemes lehet megpróbálni ezek szerint. Köszi!

2023. júl. 29. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
A bankkal kell mindenféleképp kommunikálni. Sajnos MO-n hitel nélkül nem lehet haladni.
2023. aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!