Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nincs bejelentett munkahelyem,...

Nincs bejelentett munkahelyem, de sos pénzre lenne szükségem. Milyen lehetőséget ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
vótmá
2023. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ismerősöm, rokonok. Eladsz használt cuccokat. Plazmaadás. Segédmunka napi kifizetéssel.


Minden 2.-3. nap felteszi valaki ezt a kérdést.


Vagy esetleg uzsora de az életben nem szabadulsz meg tőlük. És életed végéig élhetsz nyomorban.

2023. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Onlyfans
2023. aug. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem valaki teszi fel, hanem ugyanaz a valaki teszi fel. Csak tudnám minek.
2023. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pasiként onlyfans? Hát nem tudom. Nagyobb összegre lenne szükségem, albiba kell mennem sos, mert onnan el kell jöjjek 1-2 napon belül, ahol most lakom. És én ezt a kérdést először tettem fel, nem találtam hasonlót. Aki tippeket adott annak köszönöm, aki meg nem, az....

Család kilőve, nincs kapcsolatom velük, barátok meg.. Aki tudott volba segíteni az elhagyott, aki meg maradt, sajnos csak lelkiekben tud támogatni

2023. aug. 23. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nincs bejelentett munkahelyed, valamiből biztosan fizetted eddig is az albérletet, tehát feketén dolgozol, épp ezért fontos ilyen esetekre félretenni, mert nem vagy hitelképes, így sehonnan nem kapsz kölcsön és ha a családdal sem tartod a kapcsolatot és a barátaid is nincstelenek, akkor csak magadra számíthatsz. Megértem, hogy Te ezt most felesleges okoskodásnak tartod és nem segít rajtad (nyilván a jelenlegi helyzetetre nem segítség, de okos ember a saját hibáiból tanul), tehát minden jó valamire, ha mást nem elrettentő példának.


Törekedj arra, hogy ne élj máról holnapra, keress olyan munkát, amiből félre is tudsz tenni, mert így egész életedben kiszolgáltatott leszel és ilyen helyzetekbe sodródsz.


Próbálj olyan munkát vállalni, ahol szállást is kaphatsz, de kölcsönre ilyen helyzetben interneten ne számítsz.

2023. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Talán próbálj meg dolgozni? Én ismerek olyat, akinek sikerült...D
2023. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Senior Séf nem azt mondtam hogy nem dolgozom. Csak nem vagyok bejelentve állandóra🤷‍♀️ nagy különbség
2023. aug. 24. 04:43
 9/10 anonim ***** válasza:
#6
2023. aug. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 az agy ***** válasza:
Utalok pénzt. Mondd meg a számlaszámodat. 100e Ft. elég lesz? Köröskényi Istvánnak is szoktam segíteni. Csak szólj ha kell némi pénz.
2023. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!