Gublug kérdése:

Revolut Saving Vault-ot ajánlja valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok de még nem igényeltem a helyi országban bankkártyát. Revolutra jön a lé. Mielőtt nyitnék helyben bankszámlát körbejárnám, hogy a Revolut Savingsről mi a közvélemény és tapasztalat.

2023. aug. 29. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
? Hát, egy pénztárca az accodon belül, amibe rakhatsz pénzt, és akkor abból nem költődik. Nem értem milyen véleményünk lehetne még róla?
2023. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rárakod a pénzt és ott áll. Milyen tapasztalatra vagy kíváncsi?
2023. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire találjátok biztonságosnak, vagy mennyire volt gondotok vele (akármilyen gond is legyen az), hogy szépen kamatozott e a pénz, esetleg más bank banki kamatjával össze lett hasonlítva? Mi az amin elcsúszhat az ember, mi az amit rosszul csinálhatok? stb.
2023. aug. 29. 16:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Szépen kamatozás alatt azt értem, hogy a Revolut időben fizetett? Mennyi volt a kamat %?
2023. aug. 29. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyar ugyfeleknek a vaultban tartott penz nem kamatozik.
2023. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak az UK-ban van kamat. Annyi amennyit a Revo oldalon írnak.


Magyar o-n ez csak egy pénz zseb. Annyit csinál, amennyit mond. Nem tudom mire vagy még kiváncsi.

2023. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Közben olvasgatok én is. Én nekem nem USD, EUR vagy GBP-ben van. Más deviza. Most olvastam én is h csak nekik elérhető. Pech.
2023. aug. 29. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most olvastam a Lighyearről, szerintem inkább ez, elég jó betéti kamatot fizet, amellett, hogy részvényeket kb. ingyen lehet rajta venni, a neveden lesznek, nem úgy, mint Revoluton: [link]
2023. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!