Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik a revolut app?...

Hogy működik a revolut app? Tudok telefonal is fizetni kártya nélkül? Vagy kel kártyát is csináltatni? Hogy tudok online számlát csinálni? Hogy tudok az appra pénzt feltolteni

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ingyen tudsz generálni virtuális kártyát amit hozzá tudsz rendelni telefonos pénztárcához (pl. google pay) és már fizethetsz is vele.

A regisztrációval automatikusan generálódik neked egy számla.

Pénzt felölteni utalással tudsz (nem praktikus, mert a bankszámla litván, így nemzetközi utalás kéne) vagy egyszerűen egy bankkártyával, kártyás fizetésként tudsz felölteni pénzt.

2023. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor kell külön egy magyar bankszámlát is csinálni hogy tudják rá utalni pénzt?
2023. szept. 3. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül magyart, de valamilyet igen, lehetőleg olyat amihez jár kártya is.

KP-t nem tudom hogyan tudsz feltölteni revolutra (szerintem itthonról sehogy).

2023. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját meglevő bankszámládról kell utalással vagy bankkártyával feltöltened nyitáskor a revolut vagy wise számládat, addig nem is aktiválják.

Én most nyitottam wise számlát, ott 6000 Ft-ot kellett rá befizetnem a saját otp számlámról, hogy megkapjam a wise számlaszámomat. Én fizikai kártyát is rendeltem hozzá, azt már a feltöltött 6000 forintból fizettem.

A revolut hasonlóan működik.

2023. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor kell külön egy magyar bankszámlát is csinálni hogy tudják rá utalni pénzt?"

Ha nincs számlád jelenleg, akkor hová kapod a fizetésedet?

Vagy még 18 alatti polgár vagy? Ez esetben revolutod is csak a szüleid segítségével lesz.

2023. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kel havidijat a kartyaert fizetni a revolutnal vagy wise nal? Vagy ingyenes minden?
2023. szept. 11. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el, minden fent van magyarul a revo és a wise honlapján is. Ugye milyen hihetetlen?
2023. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!