Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Önköltséges képzésre a diákhit...

Önköltséges képzésre a diákhitel szerződésszámát mikor kapom meg?

Figyelt kérdés
Van már szabadfelhasználású diákhitelem, az önköltséges képzésre most igényeltem először. Mikor és hogyan kapom meg a szerződésszámot amit Neptunba be kell írni? Október 20. a befizetési határidő.

2023. okt. 16. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hitelből aztán könnyű. Elsz mint hal a szatyorban! Arra nem gondoltal h elhuzzal dolgozni suli után?! Mi lesz így beloled, el sem kezdődött az év szinte de te máris hitelt veszel fel.Ne legyél pofátlan orulj ha megkapod nem h meg sürgetni! Szerinted mi honnan tudjuk h te a hiteled mikor kapod meg? Szerződést nem olvastad el? Vagy a szovegertesed 0? Meg sokra viszed gondolom. Majd lesz valahogy ha odaér ott lesz! Ne legyél pofátlan!
2023. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
“Kedves” 1-es te nagyon tudod az én életem, hogy dolgozok e vagy se, vagy éppen miért önköltséges szakon vagyok. Nem tudom neked milyen iskolád van már amennyiben van. Olyan tapasztalatait várom akik voltak már ebben a cipőben nem csak az okoskodó hozzászólásokat.
2023. okt. 16. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a kedves privát üzenetedet Szandika! Látom unatkozol csajszi, nem nagyon repdesnek válaszolni a kérdésedre, úgyhogy jobban meg kene becsülnöd nem gondolod?

Látom nem egészen értetted a válaszom, de semmi baj, most van egy kis idom szőke, értetlen fejedre, úgyhogy ugorjunk neki :

Engem azzal idegesít ettél fel hogy megkérdezted hogy mikor kapod meg a hitelt! A szerződés amit aláírtál abba benne kell hogy legyen hiába kérdezed mi nem tudjuk mi nem láttuk azt a papírt fogtad Szandika?!

És még van pofád engem privátban “mocsoknsk” nevezni meg h miattam tart itt ez az ország. Hat inkább miattad szandikám, egy szerződést sem tudsz értelmezni! Az élet komoly gondjait hogy oldód meg?

Mint latod senki nem volt meg ebben a cipőben.

Gondolom nincs pasid, kevesen tudnak elviselni teged Szandikam. Egyetem után vár a McDonad’s úgyhogy azért annyira nem kell belehuzni. De hitelt felvenni akkor sem kellett volna szerintem!

2023. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Uhh, most olvasom Szandikám. Te nem a hitelt város hanem a szerződés számot. Hat. Bocsánat, azt hittem a hitelt sürgeted, őszintén nagyobb sajnalom, telefonáljanak be valahova hátha ott tudjak.


Kárpótlásnak megihatnánk valamit Szandikám.

2023. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Huu, azt hitted megijedtem tőled, a kérdésem nem tudtam értelmezni te szerencsétlen😂
2023. okt. 20. 12:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak ha valakinek nem tudsz segíteni akkor ne okoskodj bele feleslegesen.
2023. okt. 20. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Mensizel v mi van? Okt 16-i kérdés. 😂

Csak én válaszoltam a többiek nem.

Ezért már hianyoztam és gondoltad rám írsz? 😂🥰

Jofej csajszi vagy te Szandikám;) :P


Vagy ennyire fontos volt a válasz, hogy 4 napig meg sem nézted? :D

2023. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Talán mert privátba megkaptam a választ rá… van aki segítőkészebb mint te

De neked is rohadt sok időd lehet

2023. okt. 20. 12:34
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze 😃ma van idom.
2023. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó neked…
2023. okt. 20. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!