Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha vásárolni szeretnék egy...

Ha vásárolni szeretnék egy autót és 9 milliót kellene elutalnom rá, azt megtehetem OTP mobilbankon keresztül? Azonnal átmegy az összeg? Vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Magánszemélyként, magánszemélytől vásárolnám.

Az azonnali utalás itt is működik, vagy már csak bankon belül, személyesen?


nov. 27. 13:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Legutóbb utaltam így páromnak a kártyára 2.5 millió Ft-ot, de már nem emlékszem mennyi volt az átfutási idő.
nov. 27. 13:21
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Jobb, ha személyesen. Nehogy tévútra utald. Az ember mindig menjen biztosra.
nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Természetesen csinálok próba utalást, amit elmentek pl 1000 Ft-al, ha az átmegy, akkor a maradék is.
nov. 27. 13:23
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazából azonnal vinném, mert uatznék vele már holnapután külföldre.
nov. 27. 13:24
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
Az OTP levonja a gatyádat is egy ilyen összegű utalásnál. :D
nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5#? Olcsóbb mint kp-ba levenni.

Nekem meg főleg, mert bankszámlám van. Kp-t soha sem használok.

Maximum 25-t von le.

nov. 27. 13:29
 7/17 A kérdező kommentje:

Utalós bankszámlám van*

Másnak a kp felvét akciós, nekem.utalni.

nov. 27. 13:30
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából azonnal vinném, mert uatznék vele már holnapután külföldre."

De inkább itt húzod az időt, hogy népszavazást tarts, mivel biztosra veheted, hogy itt rengeteg embernek van tapasztalata ekkora összegek utalásával, tehát gyorsan tudnak érdemben segíteni.

Nem úgy, mint a bankod, ahonnan utalnál, azok csak dísznek vannak a munkahelyükön.

nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Ekkora osszeg mehet azonnaliba is, otp-nel maximalizalva van ennek a koltsege, ha jol tudom 20 millioig maximum 15-16 ezer forint.
nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
6 millió volt a legtöbb eddig, amit utaltam, az rögtön átment. Én is teszteltem előtte kisebb összeggel.
nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!