Cetelem online áruhitel hogyan történik?

Figyelt kérdés

Kérem akik tényleg értenek hozzá, ők írjanak.

Szeretnék vásárolni az Alza.hu-n egy dolgot a Cetelem áruhitel segítségével.

Ilyenkor mi a teendőm?

Felkell keresnem a Cetelemet külön, vagy a fizetés opciónál a Cetelem áruhitelt válasszam és ők küldik majd a hitel bíráláshoz a dokumentumokat vagy ez hogy működik? Előre is köszönöm!



nov. 27. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj de te analfabéta vagy? Lépésről lépésre le van írva pont a gyengébb értelmi képességűek számára, hogy hogyan történik a folyamat (képekkel illusztrálva). Ettől érthetőbb módon kétlem, hogy bárki el tudná magyarázni, mert úgy fogalmazták meg a leírást, hogy egy általános iskolás is képes legyen értelmezni:


[link]


Ha mégsem sikerül, vagy nem ismered valamelyik betűt akkor jelezd hogy hol akadtál el, megpróbálok segíteni, de ha ezt sem tudod értelmezni, akkor teljesen feleslegesen koptatnám a billentyűzetemet, mert az is meghaladná a szellemi képességedet amit ide írnék.

nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jajj ne haragudj, még én kérek elnézést, hogy soha nem vásároltam áruhitelre semmit, és kiszopom a kisujjambol mit hol találok 😉

Egyébként most is feleslegesen koptatod már megbocsáss, de azért köszi a kedves szavakat. 😃😃 És egyébként is ez egy kérdező portál, nemtudom mit vártál mikor ide feljöttél 🤔

nov. 27. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

"És egyébként is ez egy kérdező portál, nemtudom mit vártál mikor ide feljöttél"


Elsősorban olyan kérdéseket, amik megválaszolása nagyobb erőfeszítést igényel 2 másodperces google keresésnél.


"én kérek elnézést, hogy soha nem vásároltam áruhitelre semmit, és kiszopom a kisujjambol mit hol találok"


Én sem vásároltam soha életemben áruhitelre semmit, de 2 kulcsszó megfelelő kombinálásával (alza, cetelem) a google rögtön az első találatra az ominózus részletes leírást hozta fel. Nem azzal van a probléma, hogy nem tudod fejből hogyan zajlik, hanem azzal hogy utána sem tudsz nézni. Tipikus életképtelen ember akinek ha adnak egy konzervet inkább éhendöglik mint hogy megpróbálja felbontani. Sok sikert ilyen mentalitással az élethez, de előrejelzésekbe bocsátkozva (ha már üzlet és pénzügyek topicban tetted fel a kérdést) túl sok jóra ne számíts

nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem ismerjük egymást! 🥴
nov. 28. 11:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!