Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma 1 ATM ből kiakartam venni...

Ma 1 ATM ből kiakartam venni készpénzt és nem adott ki és de az oszeg lelet tiltva eltűnt a számláról mi történhetet ?

Figyelt kérdés
dec. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mielőbb jelezd a bank egyik bankfiókjában, vagy telefonos ügyfélszolgálaton, magadat beazonosítva. Azonnal választ fox kapni a kérdésedre, mégpedig a legautentikusabbat.
dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelentetem,,de történt már mással is ilyen ?
dec. 12. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát persze. Tízezres nagyságrendben.

E tekintetben legalábbis nem vagy különleges :-)

dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Velem szeptemberben történt ilyen, idegen atm-ből akartam 150 ezret felvenni. Másnap jeleztem a saját bankomban, már akkor megnyugtattak, hogy mindenképp vissza fogom kapni a pénzt. Pár napot kellett várnom, hátha a zárolás automatikusan feloldódik - nem ez történt, így emailt írtam, ahogy a bankfiókban javasolták. Néhány nappal később hívtak, hogy elkezdik vizsgálni, és addig is megelőlegezik nekem a pénzt, ami már másnap a számlámon volt. Következő nap a másik bank is visszautalta az összeget, és csak kb 2,5 hónappal később vonta le a saját bankom ismét.
dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor az szokott lenni a háttérben, hogy az ATM-ben ülő bácsi, aki ki szokta adni a pénzt, rosszul lett, vagy épp elaludt.
dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@5. Így van.


Ahogy pl. Auchan benzin kutaknál is előfordul az ilyesmi. A feketített üveg mögött semmit, és senkit nem látni, csak a plasztik mozog néha ki-be.


Az ATM-ben is ilyesmi lehet.

;-)

dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 -es ezeket a lépéseket tetem meg, és nem megbizhatók a bankok.
dec. 13. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!