Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Széfet lenne érdemes vennem...

Széfet lenne érdemes vennem ebben az esetben, ha igen milyet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem otthon lakok, hanem a barátomnál. A szoba kulcsát az utóbbi időben magammal vittem, amire felháborodott a kedves nagymama, hogy mégis milyen alapon?! És,hogy én talán nem bízok benne?? Neki mennyire fáj... A helyzet az,hogy valóban nem bízok benne, mégpedig azért,mert a kórházi leleteim 'ölébe estek,mikor kinyitotta a szekrényt'...persze a mappa meg kinyitotta magát és kimászott a ruhák alól. Tudom,hogy mindennapi eset😳

Tehát leleteket, iratokat, banki papírokat, esetleg pénzt tárolnék benne, és arra gondoltam,hogy az ágy matraca alá teszem,mert ott elférne. Remélhetőleg nem most kezd el matracot emelni...

Mit gondoltok?



2018. márc. 25. 11:36
 1/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy ilyen?(nem érdekel,h könyv,csak az h széf) jó lehet?

[link]

2018. márc. 25. 11:41
 2/7 anonim válasza:
62%

Szia!


Én biztos vennék a helyedben. Van olyan is, ami bizonyos hőmérsékletig "tűzálló", ami még egy lakástűz esetén is jól jöhet. Ha teszel az aljára pár fémpénzt, még csörög is a kedves mamának, és azt gondolja, hogy abban tartod az aprót, és nem kíváncsiskodik annyit, de elférnek benne a papírjaid, kisebb dolgaid, amit nem akarsz, hogy megtaláljon.

2018. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippet, megnézem ezt a tűzálló változtot is, hátha találok ilyet.


Egyébként azt mondta ma nekem: ha tűz van mi lesz?!(ugye ha zárva van az ajtó) előtte mondta,h nem jár be oda, ő neeeem, úgyhogy mondtam neki, h nem fog akkor benn égni (abban a szobában) 😂😂😂

2018. márc. 25. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kicsi - csak 18 cm.

Ebbe nem túl sok minden férne el: egy A4-es papír rövidebbik oldala is 21 cm- tehát minimum 4-be kellene hajtanod

2018. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom h ez picike,de van nagyobb méret is. Csak magára a jellegére gondolok,hogy jó e? Vagy könnyen feltöri ha megtalálja?
2018. márc. 25. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Feltorni biztosan nem fogja nyom nelkul. Amugy ezzel nem oldod meg a problemat, ha mar most is bejarkal, kepzeld mekkora pataliat fog kapni amikor megtalalja a szefet, hogy te ot bunozonek nezed es micsoda egy kiallhatatlan k*r.va vagy egyebkent is.


Beszelj a baratoddal, hogy tegye helyre a mamat, mert akarhogy ott laksz, nincs joga a dolgaid kozott turkalni.

2018. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyi ellen nem kell széf. Szerzel egy lomtalanításon egy selejt nyomtatót, vagy akármilyen elektromos cuccot, csak nagyon leharcoltat, hogy még egy betörő nehogy véletlenül ráfanyalodjon, és abba beletuszkolod. Ütött kopott számítógépház, pár csavarral lezárva.
2018. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!