Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Előzetes minősítés, miért?Mily...

Előzetes minősítés, miért?Milyen okok lehetnek ha vissza utasít ?

Figyelt kérdés
Vásárolnának egy házat , be adtuk az ajánlati összeget ,tegnap jött az értékbecslés eredmény .Minden jó .Férjem adós és én lennék ugye az adós tars viszont ma a hitel tanácsadónk adásvételi előtt mondta mindenképp csináljunk egy elominősítést viszont engem mint adós tars valamiért ,nem enged , és nem tudja az ügyintéző miért
jan. 18. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ki nem enged és mit?
jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagy pasdzív khr, nem megfelelő jövedelem, életkor, bármi egyéb feltétel amiért a bank nem tart megfelelő adósnak.
jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat

Kicsit kapkodva írtam.

Az elominősítésen valamiért nem tart megfelelőmek engem ,mint adós társat

jan. 18. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előminősítés pár tök egyszerű kérdésből áll aminél tök egyértelmű, hogy miért lesz negatív az eredmény.

Semmi titkos nincs benne.


Ha az ügyintéző nem tudja az okot, keressetek másikat.

jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rajta esetleg a bank belső tiltólistáján valami régebbi ügyed miatt?

Ilyen kevés infóból nem lehet megmondani, mi lehet a gond.

Igazolsz munkabért? Ha igen, munkáltatóddal minden rendben?

jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!