Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen bank miért von le...

Raiffeisen bank miért von le a számlámról minden második nap 200 vagy 400 forintot?

Figyelt kérdés
Kártyahasználat miatt,nem kéne akkor sem ennyit levennie tiszta pénzrablók,lehet eljövök tőlük. szerintetek?

jan. 22. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is van, de tőlem nem von le semmi ilyesmit.


Mi a levonás tárgya?

jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Nézd meg akondíciós listát, abban benne kell lennie mire vonnak ennyit.

Nézd meg a tavalyi díjkimutatást, hogy összesen mennyit fizettél díjakra. Jan. 31-ig minden banknak ki kell küldeni.


Ha a fentiek alapján nem vagy elégedett a számlacsomagoddal, akkor válts bankot. A legtöbb számlacsomag feltételei idővel romlanak, ilyenkor érdemes váltani.

jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért von le pénzt mert használom a bankartyam "bankkártyahasznalat" ez elég szemét dolog mit csináljak?
jan. 23. 20:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint ha veszek valamit levon pénzt bankkártya használat miatt.
jan. 23. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Milyen számlád van? Léteznek olyan betéti számlák, amik nem napi használatra vannak tervezve és büntet, ha felveszegetsz róla pénzt. Menj be egy fiókba, mondd el a problémád és kérd, hogy ajánljanak mást. Van ahol X érkező összeg, van ahol elegendő használat kell a díjak redukálásához, bár ahogy nézegettem 1-2 éve, akkor még a legjobb csomag is rosszabb volt annál, mint amit sok éve kötöttem náluk és még mindig abban vagyok. Amíg hitel van nem raknak át másba, de ha nincs akkor pakolhatnak, erre is figyelj. Anno az Erste a diákszámla lejárta után a leggázabba helyezett.
jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Raiffeisen
jan. 23. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Ez a bank neve. A számlacsomagodat nézd meg, hogy mi a neve, mik a díjai. Minden számlacsomag más szolgáltatásokat, lehetőségeket kínál más és más díjazással.


Ha a legolcsóbb csomagot választod, akkor kevesebb a havi díja, de bizonyos dolgokért felárat számítanak fel, mert az nincs benne az alap díjban.


Ha másik csomagnál lehet, hogy magasabb az alap számla díjad, de több olyan kedvezményt kapsz cserébe, amikért a másik csomagnál külön-külön fizettél.


A bankszámla csomagok is olyanok, mint a telefon előfizetés. Van olyan csomag, amiben alacsony a havidíj, de percenként fizetsz a telefonálásért. Ha nem/keveset telefonálsz, ezzel jársz jobban. Viszont aki sokat telefonál, az olcsóbban jön ki, hogyha magasabb havidíjat fizet, viszont abban sokkal több ingyen perc, vagy akár korlátlan telefonálás is lehet.


Azt kell megnézni, hogy a te csomagodban mi mennyibe kerül és neked mire van szükséged - meg azt is nézd meg, hogy más bankok mit ajánlanak, de ott sem csak egy csomag van.


Számold össze, hogy mennyit szoktál utalni havonta, mennyi pénz érkezik a számládra, mennyit költesz, mennyi megtakarításod van, ezek mind befolyásolhatják, hogy melyik bankszámla csomag mennyibe kerül.

jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Díjnyertes csomagra át váltottam
jan. 24. 17:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!