Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 800ezer forintot ha mindenképp...

800ezer forintot ha mindenképpen gyarapítani szeretnék akkor legbiztonságosabb módszer a magyar állampapír?

Figyelt kérdés
jan. 25. 01:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#01:05


Nem én írtam azt a választ amire reagálsz, de válaszolok helyette.

Úgy hogy ha a a bank befektetési jegyét, veszed, akkor onnantól gyakorlatilag ők használják a pénzed, és ha fix hozamot kell fizetniük, akkor azt állampapírba fektetik ők is már a bank nevében.


Sőt pl. egy banki magyar kötvényalap az konkrétan erről szól, hogy befektetik az alapon keresztül pénzed állampapírba, úgy hogy ezzel gyakorlatilag a közvetlen állampapírvásárlás minden előnyétől megfosztanak.

febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

"befektetik az alapon keresztül pénzed állampapírba"


Az enyémet biztos nem.


"ha a a bank befektetési jegyét, veszed"


Nem jutna eszembe ilyesmi.

febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28%
Na victory módszeres troll már megint...
febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14%
De az, akire reagáltam az azt javasolta, hogy bankban kösse le a pénzét, mert az szerinte a biztonságos. Szerintem semmivel sem biztonságosabb, csak nem fizetnek érdemi kamatot. Akkor már inkább az állampapír, mert az legalább fizet valamennyit.
febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!