Akinek van lakáshitele. Mennyit fizettek törlesztésre havonta?

Figyelt kérdés
Mekkora hitelt és hány évre vettetek fel? És mennyi törlesztésr fizettek havi szinten?
jan. 25. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Kérdezd meg azt is meddig fox a kamat szerintem.


40 milliót = 30 milliót 3%-os kamatra 10 évre fixen + 10 millió babavárót.


A babavárót azt hiszem 20 évre - 40.000 körül volt, de a gyerek születése óta nem fizetjük.


A 3%-osra meg 140.000-t fizetünk 30 évre talán (vagy 25-re?, igaziból mindegy, mert mikor letelik az első 10 év és fordul a kamat, akkor úgyis eladjuk a lakást és költözünk nagyobba, akkor lesz a nagyobb gyerek 6-7 éves kell majd külön szoba).

jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Most fizetek 52 ezret, mert még a CSOK-áremelkedés előtt vettem lakást. Ha nem lenne most ilyen infláció, már ki is fizettem volna egyben, de jelenleg többet hoz egy sima diszkont kincstárjegy is, mint amennyi kamata a hitelnek van.
jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
2eshez hasonloan, 60k huf a torlesztoje, most szinte 80 milliot er a lakas, meg kell 23 evig torlesszem
jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
#3 Miért vetted fel olyan hosszú időre? Nekem a 16 év is bőven elég volt.
jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 millió forint hitelt vettünk fel 2017-ben, 11 évig 73000 ft, majd további 9 évig még 36000 ft lesz.
jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!