Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel2-t mennyi idő míg...

Diákhitel2-t mennyi idő míg kiutalják?

Figyelt kérdés
30.-án kötöttem meg a szerződést mert végül úgy alakult hogy magamtól nem tudom kifizetni. Viszont azota is neptunon azt írja ki, hogy “feldolgozva, elfogadásra vár.” Kinek az elfogadására? Ma éjfél a befizetés határideje és nagyon pánikolok, hogy valamit elrontottam. ><

febr. 2. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Február 15 az utalás napja általában.
febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell emiatt stresszelnem ugye?

Viszont ameddig nincs befizetve nem tudom aktíválni a félévét és a tárgyaimat se felvenni… ilyemkor elég egy emailt írnom az egyetemnek?

febr. 3. 01:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálad hogy van, de nálam (PTE) ha Diákhitel2ből finanszírozod a féléved, akkor nem kell egyáltalán foglalkozni azzal, mikor utal a központ, mert direktbe fogja utalni az egyetemnek, aktiválni tudod a félévet. Annyi, hogy a Neptunban van egy menüpont, ahol meg kell adni a Diákhitel2 szerződés számát.
febr. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neptun: Pénzügyek -> Beállítások, Diákhitel2 fül
febr. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked nem fogjak kiutalni a DH2-t, de esetenkent be kell jelenteni az egyetemnek, hogy diakhitelbol finanszirozod. Onnantol kezdve valoban nem kell vele foglalkozni, ahogy 3 is irta.
febr. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert majd egymas kozott "leboltolja" az egyetem es a diakhitel kozpont.
febr. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!