Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-nél van jobb számla...

Az OTP-nél van jobb számla mint a "JUMP számla"?

Figyelt kérdés

Számlanevem az OTP-nél a következő: JUMP számla

Az érdekelne, hogy van olyan, amire jobban megéri váltani az OTP-n belül?


25/F



febr. 7. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igényeidtől függ, pl mennyit keresel, szoktál-e ügyet intézni online (tudtommal az OTP ebben nagyon korlátozott, ezért is mentem el részben), mennyit utalsz, mennyi kp-t veszel fel stb stb...

Bankmonitoron lehet összehasonlítást csinálni.


Tudtommal a legolcsóbb csomag az OTP-nél az a SMART, de nem sok mindent tartalmaz, pl ügyintézésre is valami 720 forintot vagy mennyit vonnak le, de azon kívül talán csak az éves kártyadíjat kell fizetni. Meg amúgy megkötni is lehetetlen, mert egyszerűen nem engedik. Én 1 órát ültem bent és győzködtem, hogy márpedig elég ez nekem, kibökte az intéző, hogy jó de 1 óra hossza lesz a csomagváltás, felálltam és nyitottam máshol egy prémium számlát 15 perc alatt otthonról ahova soha be se kellett mennem, mert minden intézhető online is és minden ingyenes, saját bankárral, akivel chatelni is elég az appon keresztül.

De ha nincs nagy igényed, kb csak vásárolni róla, akkor szerintem a SMART az oké.

febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, az OTP diakhitel szamla. Jumprol valtottam arra, de ehhez feltetel a meglevo diakhitel... 0 Ft kb minden es ertekpapirszamla is eleg olcso melle.
febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazándiból ritkán szoktam utalgatni és ritkán is szoktam pénzt felvenni. Annyi, hogy van egy devizaszámlám is az OTP-nél a JUMP számlám mellett. Nem tudom ... vajon így is megéri váltani a JUMP-ról a SMART-ra? Köszönöm a segítséget!
febr. 8. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
A SMART-hoz van egy Eurós devizaszámla is.
febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Múlt héten nekem tök könnyen átváltották Smartra a csomagomat
febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van.
febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!