Erste bank vagy Raiffeisen?

Figyelt kérdés
Meglévő OTP-s számlám lemmé nyitnék egy másik számlát 1 másik banknál. Melyiket javasolnátok? Erste vagy Raiffeisen? Minden tapasztalatot szívesen fogadok.

febr. 13. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik neked kedvezobb felteteleket kinal. Minden informaciot megtalalsz a weboldalukon.
febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1-es, ennyi! Kár,hogy a kedves kérdező nem gondol erre.. Nem tudjuk,hogy milyen fajta csomag kell neki!
febr. 13. 11:27
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
#2 Pontosan!
febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez valami üzemeltetői kérdés az oldal pörgetésére, és elfelejtett az illető accountot váltani mielőtt a saját kérdésére írt egy választ is? 😅
febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Veletlenul azzal az accounttal valaszoltal a sajat kerdesedre, amivel kiirtad.
febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha magas a fizud Erste ha nem akkor Raiffeisen. Egyébként én a Raiffeisenre szavazok.
febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Erste-nek nem magas a költsége:

- havi számlavezetési díj: 282 Ft

- csoportos beszedés: 175 Ft/db

- egyéb díjak terhelési tranzakció után kb. 200-230 Ft

Én kb. 657-687 Ft-ból megvagyok havonta. Plusz éves kártyadíj van még.

Nem magas a jövedelmem, Erste Egyszámla Klasszik csomagba vagyok. De tény hogy jövedelmet érkeztetni kell a számlára.

febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
7-es azóta ott a George számlájuk, amire elég ha 100 ezer érkezik, és 390 ft a számlavezetés, de a csoportos beszedések ingyenesek, és az utalásoknak sincs díja.
febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

#7

Ezek a díjak csak a kispénzűekre érvényesek. 250.000 Ft "forgalmi összeghatár" felett a számlavezetési díj 990 Ft. És ha az utalások összesen túllépik a 400.000 forintot, akkor a további utalásokra tranzakciós díjat kell fizetni.

Ha az ember komoly pénzeket mozgat -pl. a befektetési számlái között-, akkor a Raiffeisen Gold 2.0 ad valóban ingyenes utalást.

Ezért sem mindegy, hogy a kérdező mire akarja a második számláját használni.

febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előző választ a 8-as hozzászólásra szántam.

9

febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!