A k&hnál van rendszeres befektetésem. Az eddig összegyűlt összeget “kivettem” azaz átírattam folyószámlára. Azt mondták két napon belül érkezik meg ez álltalàban viszont ez sajnos nem történt még meg. Érdemes érdeklődjek?

Figyelt kérdés
Utánakérdezzek náluk hogy hol tart a dolog vagy várjak még? (Holnap lesz a 3.nap)

febr. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A "BEFEKTETÉSI SZOLGÁLTATÁSOKRA ÉS ÉRTÉKPAPÍR MŰVELETEKRE" vonatkozó hirdetmény szerint a rendszeres befektetési jegyekre vonatkozó megbízások T+3 típusúak, azaz a harmadik munkanapon teljesülnek. Holnap nem igazán érdemes érdeklődni, nap végére meg kell, hogy jelenjen az összeg a folyószámládon ( vagy a befektetési számládon mint szabad egyenleg).


Lásd a 8. oldalon

[link]

febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat,ment a zöld kéz.

Akkor nem értem nekem miért mondtak két napot.

febr. 14. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az számít, mit mondanak, hanem hogy mit írnak. Ezért sikerül nagyon sok írástudó embernek bankfiókba járás nélkül is online kezelni a saját pénzügyeit, mert el tudják olvasni a feltételeket.
febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ezt az összeget hogyan “költhetem el” mert a folyószámlán mèg mindig nem tudok hozzáférni csak a befektetési számlán látom mint szabad egyenleg
febr. 15. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:
At kell utalnod a befektetesi szamlarol a folyoszamladra.
febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!