Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akik túlvagytok a babaváró...

Akik túlvagytok a babaváró hitel felvételénél, nektek mekkora jövedelemmel írták jóvá?

Figyelt kérdés
Muszály kiírnom magamból nagyon idegesít, meg hallok mindent, hogy valakinek 500 ezerrel sem írták jóvá. Sajnos csak nekem van igazolható munkabérem + családim. Előre is köszi, ha kicsir megnyugtattok. Kérem aki csak le akar szólni a kérdésemért, az kíméljen, nomális válaszért jöttem ide. :)

#babaváró #mekkorajövedelemszükséges #kinekmekkorajövedelemmelírtákjóvá
febr. 15. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én akkori nettó jövedelmem 350-370 ezer Ft között volt, a férjemé 200 ezer környékén. Minden gond nélkül megkaptuk.

(2022-ben volt)

febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Muszaj.

Neked mennyi igazolhato munkabered van?

Egyebkent szamos oka van ha nem adjak meg. Pl aki rossz ados az kereshet 1millat is, akkor sem veheti igenybe. Vagy annyi hitele van hogy meghaladja a jtmet..

febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Függ a munkáltatótól is. Ma már céges adatokat is lekérnek a bankok.
febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eüs vagyok, idősek otthonában dolgozom. Köszönöm a válaszokat. És 1-es bocsi néha belekavarodok a muszáj-ba pedig napi szinten írok oldalakat. :D Bocsi
febr. 16. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem riogatásból írom, de a kérdésben szereplő állítás igaz... Ismeretségi körben és nekünk is ment a kötözködés. Barátoknál pont az volt a baj, hogy csak egy jövedelem volt igazolható, a másiké nem... Hiába volt az nettó 700ezer ft, akkor is kötözködtek a bírálattal, mivel hiába magas az összeg, ha az illető lebetegszik, rokkant lesz stb, kiesik a magas jövedelem.. végül sikerült megoldani, de mélyebb részleteket nem tudok... Nálunk is ment a kötözködés, pedig nálunk papíron minden rendben volt, kettőnknek hét számjegy fölött volt a jövedelme, egy hónapig ment a huzavona, először tőlem, majd a feleségemtől is hathavi bérigazolást kértek be és azután hagyták jóvá. Csak tippelek, de lehet az nem tetszett nekik, hogy a TB jogviszonyom megvolt a folyamatos 3 év, de a jelenlegi munkahelyemen akkor még csak alig több, mint 1 éve dolgoztam...

Menj be és érdeklődd meg, de egyet még mondok jótanácsként. Amit ott az ügyintéző mond, hogy átmentetek az első bírálaton és onnantól már sima, ne hidd el. Ő csak adatokat egyeztet, kommunikál veletek, de nem ő bírálja el a dolgot az fentről jön.

febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!