Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mivel helyettesíthetem a...

Mivel helyettesíthetem a drága OTP-s bankkártyát?

Figyelt kérdés

A magas havi díj miatt eddig ingyenes volt az éves bankkártya díjam.

De ma kaptam az értesítőt, hogy február 28-tól 11.000 forint lesz, hacsak nem váltok egy havi 5.000 forintos díjcsomagra.


Amire használtam a kártyát: MVM, Telekom, Díjnet számlák befizetése.


Mivel tudom ezt megoldani? Hogy a számlákat is be tudjam fizetni online, de ne legyen (ilyen drága) bankkártyám?


febr. 15. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
revolut
febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Wise
febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bármelyik bankszámlacsomaggal meg tudod ezt oldani.

Az OTP-nél például a Smart számlacsomagnak vannak olcsó díjai, ha sok a fizetésed, akkor nézelődhetsz a különböző bankok prémium számlacsomagjai között, ha kevés a fizetésed, akkor az OTP Smart mellett még a Gránit banknak is kifejezetten előnyösek a kondíciói.


Továbbá segítségedre lehet még a [link]

febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ingyenes virtuáliskártya
febr. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Megnézted a többi számlacsomagot? Apám is OTP-s, ő is arra használja, amire te, de biztosan nem fizet se havi 5 ezret, se 11 ezer kártyadíjat.
febr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is otp-s vagyok nincs havidíja, kártyadíj évente 4e
febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a frászért kell neked dombornyomott Mastercard? Csak mert annak tényleg 11 ezer lesz az éves díja és az is csak akkor, ha 2014 után nyitottad a számlát. Egy MCO kártyának csak 6000 a díja, de nekem pl csak 4500, mert már 25 éve van OTP számlám.

Azon kívül NINCS 5000 forintos számlacsomag! Nyitsz egy SMART számlát, abban kb minden benne van és minden díjjal együtt összesen fizetsz évente max 15 ezret.

febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Prémium ügyfélszámlám van, mert 2 éve, mikor értékpapírszámla ügyintézés miatt bementem, azt mondta az ügyintéző nyissak egy olyat, mert nyithatok - megfelelek a kritériumoknak - és annak csak 1700 Ft a havi díja, és minden más ingyenes beleértve a kártya és az éves díj is, ami eddig így is volt. Most változik 28. után.
febr. 16. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán váltasz SMART csomagra és kész.
febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

OTP-s kártyát akkor tudsz kiváltani ha másik banknál lesz számlád és kártyád.


De ahogy írták mások is OTP-nél is biztosan van sokkal jobb csomag.


Nézd át bankszámla választó kalkulátor segítségével melyik bank és csomag lenne neked a legjobb.

febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!