Számlaszám módosítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy kérdésem lenne. A K&H-nál március 4-én hétfőn fogom tudni megnyitni az új számlámat. A cégemnél március 7-én csütörtökön vagy március 8-án pénteken fogják utalni a munkabért.Legkorábban március 5-én kedden a délelőtti órákban tudom megadni az új számlaszámomat az utaláshoz. Véleményetek szerint a cég ennyi idő alatt fel tudja vinni a rendszerbe az új számlaszámomat, hogy a februári fizetés már erre az új számra jöjjön?Vagyis ha én kedden megadom az új számlaszámomat akkor a csütörtöki vagy pénteki utalás előtt még meg tudják oldani a számlaszám cserét vagy az utalás előtt azt már pl. 2-3 nappal nem lehet módosítani?
febr. 19. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez cégfüggő. Technikailag simán megoldható a dolog.
febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kis cégnél dolgozol, és mondjuk tudsz szólni a főnöknek vagy Mancikának, akkor működik. Azonban, ha nagyobb multinál, akkor nem tartom esélyesnek, mert még át kell mennie a HR osztályon, bérszámfejtőknél, könyvelésen...
febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Egy kb 180-fős cégről van szó.1 bérszámfejtő van. Szerintem olyan szerda csütörtök körül áll neki a bérszámfejtésnek és pénteken utalnak délután.Én kedden reggel tudnám leadni az új számot van egy irodás hölgy a műhelybe aki a papírokat viszi fel a megfelelő osztályra túlórákat ő viszi fel a rendszerbe stb. ilyen mindenes csaj igazából.
febr. 19. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Akkor szerintem működni fog. Ha nem, akkor legrosszabb esetben a februári fizud még megy a régi bankhoz és majd a következő havi a K&H bankhoz.
febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a K&H-t, lehet náluk online is számlát nyitni.
febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg cégfüggő. Én még az utalás előtti 2 percben is meg tudnám oldani a problémád, mert kb. 50 fős cégnek számfejtek. Egy multinál nagyobb a bürokrácia, nincs ilyen rugalmasság, mint nálam.
febr. 20. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!