Ez miatt elutasithatta a személyi kölcsön igénylését az OTP?

Figyelt kérdés
Jött egy ajánlatot aplikacioba,hitelkiváltás éppenhogy kevesebb lett volna a törlesztő viszont maradt volna pénz belőle ,ma voltam bent viszont elutasította a kérelmet.Viszont 3 napja volt szerződés kotesunk lakáshitel miatt , tegnap folyósítottak az eladónak nem tudom ez lehet e az ok
febr. 23. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Gondolom így már nem férsz bele a jtm korlátba.
febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetőnek tartom, mivel a lakáshitel folyósítás feltételei között is kizáró ok, ha kb. 1-3 hónapot megelőzően más hitel felvétele történt. Személyi kölcsönnél is benne lehet a pakliban. Nekem is kiajánl a bank hitelkártyát, személyi kölcsönt és minden egyebet az app-ban. De nem hiszem, hogy megkapnám lakáshitel és DH mellé harmadiknak.
febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
¯\_(ツ)_/¯
febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te atya ég! Az alsógatyádat is hitelre vetted és csodáljozol hogy miért nem adnak?
febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!