Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utasíthatják el a lakáshitel-k...

Utasíthatják el a lakáshitel-kérelmem azért, mert néhány óra erejéig hónapokkal korábban minúszos volt a folyószámlám?

Figyelt kérdés
febr. 24. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Kevés infó ez így.

Ha van rendszeres elegendő jövedelmed, nincsenek gyakran szerencsejáték tranzakcióid akkor ettől még kaphatsz hitelt.

febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Jelzálog? Mert akkor nem nagyon foglalkoznak vele.
febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sosetom ***** válasza:
55%
Jelzálog hitel kérelmem azért utasították el, mert 10 év alatt 1 alkalommal kp-ban kaptam a fizut, mert az esküvő szervezésekor mindenki mindent kp-ban kért. A főnököm hiába ment volna be a bankba, hiába a 10 év munkaviszony és a 10 évnyi átutalásos igazolás azt az 1 alkalmat leszámítva, nekik az az utolsó 3 hónap kellett, ezért csúszott minden. Leírhatatlan mennyire rugalmatlan és útálatos a banki szféra.
márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én kérelmemet jelenleg 3 bank utasította el azért mert fiatal vagyok, de volt olyan bank is amelyik magyarázatot sem tudott adni. Úgyhogy én simán kinézem belőlük :/
ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!