Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 25 évesen friss diplomásan...

25 évesen friss diplomásan 1.5 millió forint megtakarítás jónak számít?

Figyelt kérdés
márc. 1. 12:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez azt jelenti hogy szüleid fizettek mindent. Àltalàban egyetem utàn leégve kerülnek ki a nagyvilágba
márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Itt annyi a fizuja mindenkinek. Amúgy jónak számít ilyen fiatalon, csak itt mindenki szoftverfejlesztő és már a kezdő fizuja ennyi.
márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12


Igen itt mindenki nagyon nagyképű ha itrol van szó. Sajnos én saját tapasztalatból tudom h nem ilyen jók a fizuk.Pályakezdőként legalábbis én most bruttó 440et kapok alkalmazás üzemeltetői munkakörben mérnökinformatikus fokszal.

márc. 4. 12:22
 14/18 anonim ***** válasza:
35%
Uzemeltetoi fizuk nyilvan hulladekok, IT alatt itt a tobbseg a fejlesztoket erti.
márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14


Nem tudom feltűnt e de most alig vannak meghirdetve fejlesztői állások.

márc. 4. 13:43
 16/18 anonim ***** válasza:
17%
#15 nem tunt fel, "software engineer" kifejezesre keresve EU-ra szurve tobb, mint 100 000 talalat van LinkedIn-en, csak Magyarorszagra szurve pedig, tobb, mint 1 500. En is epp egy interju folyamat vegen vagyok (az irasos ajanlat jovahagyasara varok).
márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15%

Ha 10 éve is meg volt ez az összeg, akkor egyre kevesebbet ér.

Ha 3 hónap alatt gyűjtötted akkor jó.

márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jobb, mint 1,4 de rosszabb mint 1,6 millió 25 éves friss diplomásként.


Jobb, mint 26 éves friss diplomásként 1,5 millió, de rosszabb, mint 24 éves friss diplomásként.

márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!