Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki pls mondja el hogyan...

Valaki pls mondja el hogyan tudok a paypalomra utalni, vagy hogyan tudom az adataimat egyaltalan megtudnai, ami alapjan utalast kerhetek?

Figyelt kérdés

Mindenhol keresem 2 oraja es mar megorulok hogy sehol sincs normalisan leirva h melyik menupontban van ilyen. Ahol meg le van az 5000 eves cikk es azota kozel sem ugy nez ki a paypal.

Honnan tudpm mik a paypal adataim? Es hogyan tudok ra utalni?


Valamint ha egy ismerosom paypalomra akar utalni, milyen adatokat kell nekem megadnom neki? Hol talalom ezeket az adatokat?

Szukseges barmifele plusz fiokot vagy szamlat letrehoznom ahhoz h utalni tudjanak nekem? Valaki help, irja le elejetol a vegeig h hogyan mukodik ez.



márc. 1. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ahhoz, hogy "utalni" tudjanak neked, az e-mail címedet kell megadnod annak, akitől a pénzt várod. Tehát: az e-mail címed az egyedi azonosítod. Nincs számlaszám.
márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De neki szuksege van az emailen kivul egyeb infora is, bankkartyajarol utalna.
márc. 1. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs szüksége. Ha igen, akkor csaló
márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke de bankkartyarol hogyan tudna utalni csupan egy emailre? Neki nincs paypalja
márc. 24. 20:17
 5/5 Hintalow ***** válasza:
100%

Akkor sehogy, paypalra pènzt küldeni csak az adott paypal account tulajdonosa tud utalással, bárki más a saját paypal accountjáról tud utalni rá.

Más megoldást kell keressetek.

Ha a paypalodra kell a pènz, akkor az ismerősöd elutalja neke normál bankrendszeren keresztül ès te tudod felküldeni paypalra saját bankszámláról.

márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!