Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok e lakáshitelt, ha...

Kaphatok e lakáshitelt, ha mínuszban a számla? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Lakásvásárlásban gondolkodunk.

2 számlánk van, az egyik általaban mínuszban ho végére, a másikon próbálom őrízgetni ami erkezik ra több-kevesebb sikerrel. Az általaban nem megy mínuszba.

Sajnos az a fajta vagyok, ha 300 a bevetel abbol is.megelunk, de ha 600 azt is elkoltom. Viszont ha nagyon figyelek tudom tartani a féket.



Mi az amit neznek, es hany havi bankszamlakivonatot futnak at?



márc. 3. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, hogy nem.
márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miert remeled?

Van egy hazunk, azt ha eladjuk bele tudjuk fizetni, de arra nem varhatunk mikor kel el, mert a kiszemelt lakas tulajdonosa koltoze kulfoldre. Kell neki a pénz, es ugye neki tök mindegy kinek adja el, csak mihamarabb legyen penze.

márc. 3. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van az önerő kaphatsz hitelt. Itt gyakorin nagyon sokak szerint csak 90% önerőre és egymilliós fizura kapsz hitelt. Folyton kárognak, lehet irigyek inkább…
márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Az első válaszoló gondolom a pénzügyi tudatosságra, kultúrára utalt. Ha jól értem az egyik számlán fizetitek a kb. 30%-os folyószámlahitel kamatot, a másikon pedig tartjátok a pénzt kb. 0-0,1%-os kamatozással. Ügyes.


Egyébként a kérdésre válaszolva attól még kaphattok hitelt, hogy van fennálló folyószámlahitel ha a JTM elbírja.

márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Semmi köze a banknak, hogy mennyi pénz van a számládon. Őket csak az érdekli, hogy mennyi az állandó beveteled, és tudod-e tartani, vagyis fix fizetésed van-e amit várhatóan x évig meglesz. Vannak akik minden hónapban lenullázák a számlát, de nem elköltik, hanem leveszik a penzt és otthon tartják, mert jobban szeretnek kp-val fizetni, mint kártyával.

Szóval tök mindegy, hogy hóvegén mennxi van a számládon...

márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Negyes igazad van, a penzugyi kulturam hagy nemi kivannivalot maga utan, viszont ezt csak az elmult hetekben ertettem meg, mivel bujtam a oenzugyi temaju oldalakat. Megfogalmazodott bennem az is, hogy penzugyi tanacsado segitseget kerem. Nem tartom magam buta embernek, de a penzugyek sosem voltak az

erossegeim kozott.


Ettol fuggetlenul, ahogy fentebb irtam, ki tudunk jonni a rendelkezesunkre allo osszegbol.

márc. 3. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
* Kaphatok-e
márc. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!