Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik Budapesten olyan...

Létezik Budapesten olyan pénzváltó, vagy bank, ahol jelentős veszteség nélkül 50 Eurocenteseket is átvesznek?

Figyelt kérdés

Kb. 50 Eurónyi ötven centesem van, de csak 300 Ft / Eurót akar érte adni a legjobb hely, amit találtam.


A végén levásárolom egy Eurót is elfogadó boltban, még azzal is jobban járnék. :D


Vagy befizetem a saját bankomban a számlámra (MBH Lőrincz Bank).


márc. 4. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Aprót mindenhol csakis jelentsően rosszabb árfolyamon váltanak, ha egyáltalán váltanak - mert a egtöbb helyen nem is váltják.
márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem foglalkoznak apróval az eurót elfogadó boltokban sem. A legegyszerűbb ha átugrasz valamelyik szomszédos országba és elköltöd. Én is elmentem tavaly előtt Horvátországba csak azért, mert volt egy csomó kunám és megszabadultam tőle mielőtt bevezették az eurót.
márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legutóbb Intersparban fizettem vele, az egycentest is elfogadták.
márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nálam is ez lesz, egy nagyobb hazai élelmiszerboltban elkezdek indonézul beszélni, és azzal fizetek.


Ilyen helyeken kb. 360-370 Ft körül beváltják, nem kell pénzváltóknál cseszekedni. Most néztem, rosszul is írtam, 300 Forinton az egy-két euróst váltják a pénzváltók itthon, a centes érméket még rosszabbul.

márc. 4. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerdezo , Budapesten a Tichi valutavalto bevaltja az 50, 20, 10 centeseket 360 ft arfolyamon.
márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!