Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért ütközik meg a bankkártyá...

Miért ütközik meg a bankkártyám az automatánál?

Figyelt kérdés

Le kell vennem pénzt délutánig és hiába tolom be a kártyát az bankautomatába, megütközik. 2 automatánál is próbáltam, mindkettőnél így jártam. Mi lehet a gond? 1-2 óra múlva újra felkerekedek és megpróbálom.

Eddig minden hónapban engedte levenni, ugyanebből az automatából ahonnan most próbáltam sose csinált ilyet.

A kártyám nem járt le, van rajta pénz, naponta használom. Az applikációban is megnéztem az üzeneteket, hátha van valami, de semmi.

Mi lehet a gond, volt valakinek hasonló tapasztalata?

Egyébként OTP-s.



márc. 5. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egy OTP fiókban!
márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Ez az OTP ugyfelszolgalat szerinted?
márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek dugdosod be a kártyát, mikor az OTP automatánál elég hozzáérinteni?
márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a pénzkiadó nyílásba kell bedugni a bankkártyát.


Várjunk… az bizonyos, hogy bankautomatánál próbálkoztál?

márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mágnescsíkot érzékeli a kártyán és arra nyitja az ajtót, így nem tudsz bele más jellegű kártyákat dugdosni. Ha a mágnescsík rossz a kártyán, akkor van ez a jelenség. Fizetni tudsz vele (ha a chip jó), mert a terminálokban nincs ilyen zár.
márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Te miről beszélsz? Az ATM a chipet olvassa, nem a mágnescsíkot, igazából már van olyan kártya, amin nincs is mágnescsík, mert elavult dolog.

Ahol meg a bank előterében van az ATM és az ajtót a kártyával nyitod nyitva tartási időn túl, oda bármilyen mágnescsíkos kártya jó, én a régi Mol Multipont kártyát szoktam használni.

márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, jó helyre dugtam a kártyát, hát 2 éve minden hónapban ennél az automatánál veszem le a pénzt...
márc. 5. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem kell bedugni a kártyát! Ott van az érintőpad. Én évek óta telefont használok készpénzfelvételkor is!
márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!