Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Röviden és tömören mire...

Röviden és tömören mire valóak a hitelkártyák?Volt értelme megigényelnem?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem volt hitelkártyám.Mindig a saját bankkártyámmal fizettem(telefon nfc).Ma voltam az OTP bankban és mondtam hogy szeretnék egy virtuális kártyát mert ha neten vásárolok akkor nem szeretném megadni a bankkártya adataimat.Erre ő felajánlotta a hitelkártya lehetőséget.Azt mondta hogy annyi a lényeg hogy minden hónap 28-ig vissza kell tennem pénzt mert utána kamatozik.Azt mondta nem kér enni csak az éves kártyadíjat kell mindig kifizetni.Soha nem akarok felvenni hitelt se egyéb bla bla. Csakis a netes vásálás miatt mentem bele.(pl temu,shein,stb)

Mindegy megfűzött.Azt mondtam hogy ha csak az éves kártyadíjat veszi le ami kb 6700 ft akkor egye fene.Igazából azért mentem bele hogy megvédjem a bankkártya adataimat az esetleges csalóktól.



márc. 7. 01:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Hogy jól lehúzzanak.
márc. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bővebben?
márc. 7. 01:52
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Hitel kártyárol nem tudnak lenyulni pénzt? csak kérdezem.
márc. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
A hitelkártyánál van gyors és hatékony chargeback, illetve cashback. Mind a kettő előnyösebbbé teszi, mint a saját pénzed költését.
márc. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
4. Nem mindegyiknél van, ezenkívül biztosan jó érzés ilyen kifejezéseket használnod (csak azért, mert te kb. tudod mi az - bár azzal már nem vagy tisztában, hogy ez nem mindig igaz) egy olyan embernek magyarázva, akinek még sosem volt kártyája, és nyilván fogalma sincsen, hogy épp mit írtál. Remélem kellően megsimogattad a saját egódat. Még mindig képes vagyok ámulni, hogy mennyire szánalmas emberek vannak, pedig vagytok ezen az oldalon bőven.
márc. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Amire neked kell, arra a virtuális egyszer használatos, vagy befagyaszthato kártya a jó megoldás.

Ilyet ingyen kaphatsz ha nyitsz például Revolut számlát.


A hitelkártya nekem két dolog miatt éri meg:

Autokölcsönző ezt fogadja el altalaban

Van visszatérítés a vásárlások után.


"Minden másra ott a Mastercard" 🙂

márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj kérdező, de ez az ügyintéző konkrétan hülyét csinált belőled.
márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azert nem szeretned megadni a bankkartya adataidat, hogy nehogy ellopjak es lehuzzak az osszes penzed.

Ha hitelkartyat csinaltatsz es annak az adatait adod meg es lopjak el, akkor arrol fogjak lehuzni az osszes penzt, igy ugyan ott vagy a hitelkartyaval mint anelkul.


Amit te szeretnel azt az OTPnel webkartyanak hivjak.

márc. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A vásárlások után járó visszatérítésekről nem beszélt az ügyintéző?

Ha jól használod a hitelkártya, akkor éves szinten pluszban tudsz lenni vele. Ha csak parkoltatod, nem használod, vagy csak nagyon keveset, akkor kár volt igényelni.

márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

@09:16


Nyilván az ügyintézőnek nem az volt a célja hogy a kérdezőnek jó legyen, csak hogy megkapja a prémiumot hogy tudott hitelkártyaszerződést kötni.

márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!