Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kedvezőbb OTP-s bankkárt...

Miért kedvezőbb OTP-s bankkártyával idegen ATM-ből készpénzt felvenni?

Figyelt kérdés
Pl. 150000 Ft saját ATM 118 Ft + 1,49%=2353 Ft. Idegen ATM 1174 Ft + 0,6%= 2074 Ft (Tudom, hogy 150ezer forintig ingyenes, de én azt túlléptem.)
márc. 13. 05:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert azt akarjak hogy ne a sajat automataikbol vegyel fel ha sok penzrol van szo. Ugyanis feltolteni es karbantartani az atmeket penzbe kerul.
márc. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert drága a készpénzhasználat és azt akarják hogy más bankokét használd. Én is mindig idegen bank atm-ből veszem fel a pénzt, pedig otp-s vagyok.
márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

A készpénzt szállítani, betölteni az ATM-be, kezelni, stb mind macera, ezért inkább más bank ATM-je felé terelnek, ha sok pénzt kell felvenni.

Mellesleg a havi 150 ezerbe hogy nem lehet beleférni?

márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Újítsd fel a lakásodat és kiderül!
márc. 13. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Tavaly nyáron megvolt. Az anyagokat én vettem, mindenhol kártyával fizettem. A burkolónak/festőnek és az asztalosnak átutaltam a pénzt, egyedül a víz/gázszerelőnek adtam kápét, de az csak egy mosogatót és egy tűzhelyt kötött be egy huszasért.
márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Vannak esetek, amikor jobb a készpénz. Így talán érthető.
márc. 14. 05:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Fekete/szürke tevékenységek és pénzügyi ősemberekkel való üzletelés kivételével nem tudok olyan esetet, amikor a készpénz jobb lenne...
márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!