Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minap fel hívtak az OTP-től...

Minap fel hívtak az OTP-től és arról érdeklődtek miért nem utaltam még a múlt hónapban megnyitott számlára pénzt ez szabályos? Kérdező engem azonosítót,de mikor kérdeztem hogy én honnan tudjam hogy az OTP-től van akkor,annyit mondót felvétel készül.

Figyelt kérdés

A beszélgetésről,kérdeztem mi az azonosítója a felvételnek csak terelt?

Azért azt tudni hogy az internetes bankom lelet tiltva mert valakik külföldi Ip-címről akartak hozzá férni,azóta nem merek ráutalni pénzt,meg is fogom szüntetni mert nem bízom ezekben már.



márc. 15. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha o sem tud magyarul, ahogy te, akkor kamu volt. Ha felismerted hogy cigany volt es ciganyosan torte a magyart akkor atveres volt.
márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne barmoz annak már privátba!

Ha megkérhettem én csak feltettem egy kérdést és kapom az üzenetet hogy barom vagyok!Hétfőn első dolgom hogy bemegyek az OTP és megszüntettem a számlát!

márc. 15. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélni Magyar nyelv, kéremtisztelettel?
márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit nem ért,3-as alany?Maga a barmozó!OTP-és tetszik lenni vagy valami külföldi polgár?
márc. 16. 04:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Minap felhívtak az OTP-től és arról érdeklődtek, miért nem utaltam még a múlt hónapban megnyitott számlára pénzt, ez szabályos? A kérdező engem azonosított, de mikor kérdeztem, hogy én honnan tudjam, hogy az OTP-től van, akkor annyit mondott, felvétel készül.


Akkor javítottam:

1. Igekötőt az igével egybe kell írni.

2. Vesszőhiba.

3. Vesszőhiba.

4. Hiányzó névelő.

5. Elírás. Helyesen: azonosított.

6. Vesszőhiba.

7. Vesszőhiba.

8. Vesszőhiba.

9. Fölösleges vessző.

10. Elírás. Helyesen: mondott.

11. Vesszőhiba

márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!