Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi munkához Wise kártya?...

Külföldi munkához Wise kártya? Tapasztalatok? Fizetést lehet arra kérni? Ha egy összegben szeretném felvenni a szezon után, akkor hogyan érdemes? (banki tartozás és egyéb kiadásokra költeném el a megkeresett pénzt)

Figyelt kérdés

Olaszországba mennék ki egy szezonra melózni (és gyakorolni a nyelvet).

A Wise kártyán gondolkodtam.

Jó választás lehet arra a célra, hogy a fizetésemet arra kérjem?

Következőnek Spanyolországba mennék ki, majd utána Görögországba (szintén dolgozni és/vagy kirándulni)


Tehát ha több európai országba mennék ki, munka miatt, vagy nyaralás céljából, akkor jobb választás mondjuk egy Wise kártya, mint az adott országban egy bankszámlát nyitni?


Ki hogy és mire használja a Wise kártyáját?

Most olvasgatom és próbálom értelmezni a sok információt, amit a honlapon írnak.


Előre is köszönöm szépen a segítőkész hozzászólásokat!



márc. 18. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.
márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet fizetést Wise kártyára kérni. Szerintem nem érdemes egyben kérni a fizetést a szezon után, hanem ilyen jellegű munkánal inkább minél nagyobb gyakorisággal utaljanak, vagy készpénzben adják neked (ha lehet, hetente).

Ezzel csökkented azt a lehetőséget, hogy átb.sszanak, mint külföldi munkaerőt, és egy egész szezont ingyen dolgozzál le.

Ha pl. heti fizetést kérsz, akkor max 2-3 hétig tudnak fizetés nélkül dolgoztatni.

márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ha egy kicsit félreérthetően fogalmaztam, úgy értettem, hogy majd a kártyára gyűjtöm a havi fizetéseket, s utána venném fel egyben a pénzt.

Hogy erre mi a legjobb megoldás.

Meg hát ilyen "nagyobb összegű" felvételt hol lehet megejteni?

márc. 22. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!