Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliai hitellel kapcsolatban...

Angliai hitellel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Tanácsa?

Figyelt kérdés
Tavaly felvettem 2500 font loan-t és hazajöttem, nem volt más választásom mindent elveszitettem ott, csak ez a pénz maradt amivel hazatudtam jönni. azóta nem fizettem vissza semmit. mi történhet ilyenkor? mivan akkor ha visszatudnék menni , és úgy döntenék hogy visszafizetem az összeget pár hónap alatt? lehetséges?

2018. júl. 26. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel Eu ország mindkettő, így a tartozásodat betudják hajtani akkor is ha otthon maradsz.

A gond az, hogy Angliában másképp kezelik az adósokat. Feketelistára kerülsz, ezáltal benne leszel abban a listában akik később nem kapnak újabb esélyt. 2500 fontod meg kamatostul emelkedik késedelem miatt.

Én a helyedben felvenném a kapcsolatot a bankkal, és részletfizetést kérnék. Vagy felkeresném azokat akik csődeljárással foglalkoznak, és ők elintézik, hogy tudj fizetni. Ha nem csinálsz semmit, akkor ne csodálkozz ha kapni fogsz levelet komoly tartozással.

2018. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit. Amíg nem fizeted ki, addig esély is kicsi lesz, hogy újra tudj boldogulni Angliában. Nem kapsz bankszámlát ( a régit zárolják) és így munka sem lesz.
2018. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt hazajöttem nyitottam egy teljesen új számlát, ami a mai napig működik. Elvileg a régi munkahelyemre visszavárnak, illetve sok ismerősöm van kint aki bármiben tud segiteni. egyedül ettől a lépéstől félek hogy mi lesz ha felveszem velük a kapcsolatot. havi 400-500 fontjával visszafizetem ha kell igazából
2018. júl. 26. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van új számlád a bankok itt is együtt működnek. Amint aktiválod újra a bankszámládat már tudni fogják, hogy adós vagy. Nem hülyék a bankok sem.
2018. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, pénz eddig is volt rajta, igaz nem sok , de volt. beléptem 2-3 havonta, semmi változás nem volt rajta. Most azért mert jön rá fizetés nem hiszem hogy tiltani fogják. Inkább az hogy nem tudok számlát nyitni máshol az biztosabb. Amúgy nem banktól vettem fel kölcsönt, hanem egy személyi kölcsönnel foglalkozó cégtől. Tehát a bankomnak sok köze nincs hozzá.
2018. júl. 26. 20:24
 6/6 anonim válasza:
Mi lett az ugy folytatasa?
2021. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!