Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Letöltöttem a Wise applikációt...

Letöltöttem a Wise applikációt és most, hogy megnyitottam valamit inkognitóban, valamiért a Wise jelét mutatja az "új ablak" mellett, ez miért van?

Figyelt kérdés

Azért használom az inkognitót böngészésre, mert amióta így csinálom, kevesebb reklám jön be azokról, amikre rákerestem.

Régebben normálisan megnyitottam a böngészőt és úgy kerestem, de akkor mindig kihozott olyan reklámokat, amiket éppen megnéztem, pl szösztelenítőt, cukrász kellékeket, porszívót stb...


Szóval, most is megnyitottam az inkognitót és most pl a gyk- jele helyett is az a zöld zászlós ikon van...

Ez miért van?

Akinek van Wise appja, az megnézi, hogy neki is így mutatja?

Akárhány új ablakot nyitok meg, mindegyiken a wise logo van...


Aki tud erről valamit, kérem ossza már meg velem, legyen olyan szíves!

Köszönöm szépen!



márc. 25. 17:52
 1/2 A kérdező kommentje:

(most pl mutatja a gyk logóját, a kék körben lévő kérdőjelet, de pl beírsz vmit, paprika, körte, akármit a böngészőbe, akkor a wise zöld zászlós logóját mutatja bal felső sarokban...)

Miért csinál ilyet?

Mi köze a Wise-nak a böngészőhöz?

márc. 25. 17:54
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem hasznalsz mozillat es ublock origint? Meg telefonon se lenne reklamod es inkognitot se kene hasznalj
márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!