Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bank ami kínál...

Van olyan bank ami kínál olyan bankszámlát ami feltételek nélkül tényleg ingyenes?

Figyelt kérdés
Szóval azt tudom hogy a legtöbb bankszámla ingyenes ha érkezik rá minimál bér minimum. Na de van e olyan ami akkor is ingyenes ha az embernek nincs jövedelme? Szóval feltétele nélkül? Magyarul ha nem használnám egy ideig akkor is. Ilyen van? Nem kellemes ha az ember munkanélküli lesz, a bank meg elkezdi megenni a pénzt.

márc. 29. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Olyan van, hogy nincs számlavezetési díj (pl. Magnet Bank), de olyan nincs, hogy minden ingyenes legyen feltételek nélkül.
márc. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 VadApuci válasza:
80%
nincsen ilyen. a bank egy szolgáltatást nyújt neked, ami természetesen nincsen ingyen
márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
A Gránit bank ilyen, nincs feltétel. Annyi, hogy a bankkártyának van éves díja, ami olyan 3-4ezer forint. (Ha valakit érdekel gránitos ajánlókód: NLAAF, 10e forint bónusz)
márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
A revolut is teljesen ingyenes, bár én is ódzkodnék attól, hogy sok pénzt náluk tároljak. Ha valakinek kell 15e-s ajánló kód írjon privátot.
márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
#3 Én is ilyen számlacsomagban vagyok a Gránit Banknál, mint az első ügyfelek egyike, de ezt már évek óta nem értékesítik. Most nincs ilyen csomag ott sem.
márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
#5, ez nem igaz. A gránit bank most is ingyenes feltétel nélkül.
márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
#6 Melyik számlacsomag ingyenes feltétel nélkül?
márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

pl. a gránit sztár, de van több is

[link]

márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

#8 Az nem ingyenes, pl.


"Belföldi forint átutalás NetBankon / eBankon keresztül

0,30% (min. 75 Ft, max. 6 000 Ft)

Rendszeres forint átutalás

0,30% (min. 75 Ft, max. 6 000 Ft)

Csoportos forint beszedés

0,30% (min. 75 Ft, max. 6 000 Ft"

márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdés arra vonatkozott, hogy ha nem használja ingyenes e és feltétel (pl jövedelem utalás) nélkül.

Egyébként ha jól tudom a 0,3% tranzakciós illetéket az állam bácsi köszöni szépen.

márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!