Melyek a legjobb hitelek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ismertek esetleg olyan hitelt nyújtó bankot, ami viszonylag jó árban ad kisebb összegű hitelt? 500 ezer forint környékére gondolok.

Nem szorulok rá, bejelentett munkám van viszont sokkal könnyebb kevesebbet fizetni többször mint egy nagyobb kiadás. Maximum 12 hónapos futamidőre gondoltam, asszem az a minimális idő, nincs 4 vagy 6 hónap. Tudom, egyszerű beírni a hitel kalkulátorba, viszont személyes tapasztalat miatt is hasznos lenne, hogy milyen bankokat érdemes kerülni. (Cib-ről, providentről van pár ismerősnek negatív tapasztalata)



márc. 30. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb hitel az dmit nem veszel fel. Miért jobb az összeg dupláját visszafizetni mint kicsit visszàbbfogni a fölösleges költekezést és abból megvenni az ájfont?
márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igazából nem szeretem kimaxolni a dolgokat, azért gondolom jobbnak részletekben, mert akkor marad másra ha jön bármi gond. (Mittudomén elromlik a mosogató)

Több helyen láttam 10-15% thm-et, szerintem az még nem a világvége

márc. 30. 11:25
 3/11 A kérdező kommentje:
Az áruhitel egyébként kedvezőbb mint a szabad felhasználású? Egyébként nem iphone-ra kell, sosem vennék :D
márc. 30. 11:35
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Szokott lenni néha kamatmentes áruhitel, az például jó.
márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyire nincs pénzed, hogy 500k ra hitelt kell felvenned, akkor inkább jobb állást kéne keresned + visszafogni a költekezést....
márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem szorulsz rá, de azért vennél fel hitelt, hogy legyen?

Ez a kidobott pénz kategória. Utald egy menhelynek inkább havi szinten a kamatot.

márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
"sosem vennék". Dehogynem, ha lenne rá pénzed, de te legalább erőn felül nem veszel.
márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Volt már nálunk 15 millió amikor a házat csináltuk, akkor sem vettem.. Nem mindenki iphone b*zi kedves utolsó.
márc. 31. 11:26
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell iphone bzinak lenni, hogy valaki értékelje a minőséget, kedves kérdező. Meg bzizni sem kell, csak bizonyos szint alatt, ahol ezek szerint te éldegélsz iphone nélkül.
márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, ha felétek akkor vagy valaki ha iphone-od van... Itt aztán tornyosul az értelem bőven. Menj máshová játszani az eszed, erre nem vagyok kíváncsi..
márc. 31. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!