Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Először szerettem volna...

Először szerettem volna fizetni otp junior kártyával és 12 számjegyű pinkódot kért, az lehetséges hogy nem lett beállitva pin kód és azért? Nem emlékszek ,hogy adtam volna meg ilyen kódot

Figyelt kérdés

ápr. 2. 13:43
 1/9 A kérdező kommentje:
gls automatánál
ápr. 2. 13:48
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem adtal meg pin kodot akkor vagy a korabbi pinkodod ervenyes tovabbra is, vagy a pinkodot elkuldtek levelben. A bankkartyad pinkod szamjegyu.


Nem lehet hogy a csomag azonositoja 12jegyu?

ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

12 jegyű PIN kód. Komolyan, a kérdező olyan, mint a lépcsőház: sötét és korlátolt


A GLS automata a csomag átvételéhez szükséges kódot kéri, nem a kártya PIN kódját. Eleve érintős a kártyás fizetés, ott meg nem kér PIN kódot.

ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kér pin kódot érintős fizetésnél
ápr. 2. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:
De nem az nem 12jegyu.
ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez a csomag pin kódja lesz, amit emailban vagy smsben kapsz meg, nem a kártyáé, te nagyon okos.
ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha 3x beütöd a PIN-t az 12 lesz.
ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lesz az:


************

ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A bankod ügyfélszolgálata mit mondott a problémádról?


Felhívod őket, bemész a bankfiókba, vagy írsz nekik chaten és válaszolnak a kérdésedre, ezért vannak. Ebben az esetben azért jobb a bankfiók, mert ott helyben van POS terminál és ATM is, amivel aktiválni tudod a kártyát és rögtön megnézhetitek az ügyintézővel, hogy mit ír ki, működik-e, ha gond van, akkor mi lehet az, stb.

Azért fizetsz többet egy hagyományos bank szolgáltatásaiért, mint amennyibe egy fintech cégnél kerülne a kártya használat, mert ők fenntartanak egy rakás bankfiókot, telefonos és chat ügyfélszolgálatot - aminek a működési költségeihez te ügyfélként vastagon hozzájárulsz a magasabb bankköltségek kifizetésével.


Ha még sosem használtad a kártyát, akkor első alkalommal aktiválni kell egy ATM vagy POS tranzakcióval, amihez mindenképp fog PIN kódot kérni, mert ezzel aktiválod a kártyát.


Viszont a kártya PIN kódja semmi esetre sem 12 számjegyű. Az valószínű, hogy tényleg a csomagod azonosítója lesz, nem a kártya PIN kódja.

ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!