Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha van egy Provident hitelem,...

Ha van egy Provident hitelem, amit otthoni szolgáltatással törlesztek, de ki szeretném fizetni teljesen, mennyit kell fizetnem rá?

Figyelt kérdés

Pontosabban édesanyámnak van egy ilyen hitele. Tegnap tudtam meg, hogy felvett nemrég a Providenttől 300.000 ft hitelt, heti törlesztéssel és otthoni szolgáltatással. Elhűltem, amikor megláttam hogy majd’ 600.000 ft amit vissza kell így fizetnie…

Mondtam neki hogy szó sem lehet róla hogy ez így maradjon. Jövő héten szeretném végtörleszteni ezt a hitelt, viszont nem vagyok jártas ezekben a dolgokban, az oldalukon le van írva minden de nekem őszintén szólva az is “kínai”…sosem volt még hitelem, szóval teljes sötét a kép.:)

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy ha jelenleg 11ezrével fizeti a heti törlesztést, a lapja szerint pedig még kb 580.000 ft tartozása van, de a felvett tőkeösszeg csak 300.000 ft, akkor kb mennyibe fog kerülni letisztázni ezt a hitelt?

Ha egy nagyjából összeget tudnátok mondani annak nagyon örülnék, mert gondolom a 2 között lesz valahol.

Előre is köszönöm a válaszokat!



ápr. 6. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
A providentnél nincs előtörlesztési díj, így csak a fennálló tartozást kell kifizetni és az addig esedékes kamatot, díjakat. Nem tudom eddig mennyit fizetett be, de valószínűleg 300e alatt lesz a teljes összeg.
ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát akkor az otthoni szolgáltatás díját nem kell kifizetni, legalábbis nem az egészet, megijedtem hogy mostmár mindenhogy az 580ezret kell kifizetni..😅

Gondolom valami díja biztosan lesz, de akkor nem annyira csillagászati összeg.

Köszönöm a gyors választ!:)

ápr. 6. 08:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld megkérdezni a Providentet, hiszen velük van szerződésetek. Biztos, hogy ők el tudják magyarázni, hogy mik a lehetőségeitek. Mindenképp úgy hívd fel őket, hogy anyukád is ott van veled, mert idegennek nyilván nem fognak csak úgy tájékoztatást adni. Kérni fognak ügyfél számot, stb.
ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!