Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cofidis áruhitel újra igénybe...

Cofidis áruhitel újra igénybe vehető? Vagy egy másik?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megkövezne van munkám és fizetek mindent is. Illetve tudom mit csinálok.


Van egy folyamatban lévő áruhitelem amiből eddig kB 14%át fizettem vissza. Ha akartam volna fizethetem volna többet is de rá ér nem sürgős a számomra.

Most viszont van egy másik termék amit kpra meg tudnak venni majdnem 400 ezres tételrol van szó jövő hónapban lesz kB 260-280 ezer forintom rá (ez plusz pénz a megélhetésen felül.)

Tehát várnak még 1 hónapot és még tudnám venni kpra lesz annyi plusz pénzem.

Csak akkor az még 2 hónap én meg türelmetlen vagyok.

De konkrétan a termék pont akciós most a cofidisnel 4 hónapra 0%-os thm van rá. Ami annyit tesz hogy csak a készülék árat kell megfizetni. Lényegében olyan mint ha kpra vennéd mert nincs a hitelek semmiféle díja.

4x100.600ft lenne én meg a plusz pénzekből simán kifizetném.

Ha lenne rajta kamat még évekig kellene fizetni eszembe se jutna nem ettem meszet. Pont elég az a 1 ami van😅

A kérdésem az lenne hogy ha fizettem eddig is rendesen ami fél éve meg van már megadnák-e ezt is Illetve ha igen szükséges e új hitel bírálat hozzá Illetve új jövedelem igazolás ha már ügyfél vagyok



ápr. 10. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem a Cofidisnél kérdezed meg?
ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert dolgozom és az ebéd szünetben meg nem értem el őket 😁
ápr. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!