Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem sikerül a személyi...

Miért nem sikerül a személyi kölcsön?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és olyan élethelyzetbe kerültem, hogy 1,5 millió forint hitelt kellene felvennem, ám egyik pénzintézetnél sem sikerül, a kalkulátorok elutasítják a kérelmet. 1,5 millió forintot vennék fel 72 hónapos törlesztéssel, aminek havi törlesztőrészletei 30 ezer forint körül mozognak a bankoknál. KHR-listán nem szerepelek, nincs más hitelem egyáltalán és soha nem is volt, legalább 3 hónapos munkaviszonyom is van, a nettó jövedelmem eléri a 300 ezer forintot. Mi lehet a gond? Hogyan tudnám elérni, hogy hitelképes legyek? Több banknál is próbálkoztam az elmúlt 1-2 napban. Adóstársat nincs lehetőségem bevonni.

ápr. 11. 18:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Próbáltad a saját bankodnál is? Milyen indokkal utasítottak el?
ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen, az volt az első. Speciális indok nem volt.
ápr. 11. 19:07
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy a munkáltató van feketelistán.
ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Rövid időn belül túl sok hiteligénylést nyújtottál be és kezdő munkavállaló létedre túl nagy összegre.

Hagyd az online igénylést és menj be egy bankfiókba, a számlavezető bankodhoz!

ápr. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ha hitelképesnek bizonyulsz, de nem 1,5 millió forintra, akkor ajánlanak kevesebbet, mondjuk 700 ezret. Gondolom az is elég.

Milyen hitelcélt jelöltél meg online?

ápr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ha elutasít az online felület, nem tudom, hogy sikerülne-e személyesen bankfiókban. Elvileg ugyanazon a felületen zajlik a kalkuláció. Tényleg nem tudom mi lehet a gond. Ráadásul az egyik hónapban volt egy 500 ezer forintos jóváírásom is. Megpróbálom még más helyen is, nem adom fel.
ápr. 12. 07:37
 7/25 anonim ***** válasza:
Provident de utalassal, nem otthoni szolgaltatassal.
ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ha a Provident az utolsó lehetőség, akkor inkább nem élnék vele.
ápr. 12. 09:22
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

Ha megnezed nem ajanlanak rossz hiteleket, csak nem szabad az otthoni szolgaltatast kerni es kesz. Igaz hetente kellene utalni de amugy nincs veluk baj.


Az te ostobasagod ha egybol lesoprod oket ahelyett hogy osszehasonlitanad a hiteleket.

ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Talán a munkaviszonyom lehet túl rövid? Most járt le a próbaidőm 9-én.
ápr. 12. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!