Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem sikerül a személyi...

Miért nem sikerül a személyi kölcsön?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és olyan élethelyzetbe kerültem, hogy 1,5 millió forint hitelt kellene felvennem, ám egyik pénzintézetnél sem sikerül, a kalkulátorok elutasítják a kérelmet. 1,5 millió forintot vennék fel 72 hónapos törlesztéssel, aminek havi törlesztőrészletei 30 ezer forint körül mozognak a bankoknál. KHR-listán nem szerepelek, nincs más hitelem egyáltalán és soha nem is volt, legalább 3 hónapos munkaviszonyom is van, a nettó jövedelmem eléri a 300 ezer forintot. Mi lehet a gond? Hogyan tudnám elérni, hogy hitelképes legyek? Több banknál is próbálkoztam az elmúlt 1-2 napban. Adóstársat nincs lehetőségem bevonni.

ápr. 11. 18:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem 3honap volt a probaidod?
ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De, annyi, ami most járt le. Viszont csak találgatok. Nem tudom mi lehet a probléma. 🤷
ápr. 12. 13:08
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát az simán lehet. Spk helyen fél év jövedelem kell.
ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Akkor viszont miért 3 hónapot ír a legtöbb? Meglehet, hogy valójában nem elég a 3 hónap, hiába írják úgy?
ápr. 12. 14:03
 15/25 anonim ***** válasza:

9.e utan igenyelted egyaltalan?


Amugy nyilvan ez a bajuk akkor..

ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Természetesen igen, 9.-e után. Eddig 5 banknál próbálkoztam és egyik sem volt eredményes.
ápr. 12. 15:17
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Sehol nem fogsz kapni másfél milliót, ha bank lennék, én se adnék többet elsőre, mint a havi nettód.

Ha azt határidőre visszafizetted, akkor második alkalommal már 500 ezerig adnék.

A bankok nem hülyék.

ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Milyen hitelcélt jelöltél meg online?
ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan adod be online a hiteligényléseket egymás után, az mind látszik a KHR-ben, az összes bank látja.

Sehol nem fogsz hitelt kapni.

Hitelkártyád van?

Áruhiteleid?

Azokat előbb mind vissza kell fizetned!

ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Mint azt írtam, soha nem volt semmilyen hitelem eddig.
ápr. 12. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!