Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Olyan létezik Fundamenta...

Olyan létezik Fundamenta lakás kassza fizetve már vagy 3-éve és lakást vesznek hitellel meg turbozva jelzálog jellegű és ennek több mint 6-hónap az elbírálási ideje?

Figyelt kérdés
Mert ilyeneknek adtam el a lakásomat de még mindég nem kapták meg a hitelt?

ápr. 12. 06:49
A kérdező szavazást indított:
Ez már túl sok
Létezik ilyen
Igen ilyen lassú a hitelelbírálás
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában a lakástakarék kiutalási ideje 3 hónap. Ha ez megvan utána jöhet a bank. Mi is így vettünk lakást, ott 2 lakástakarék is volt. A vége 6 hónap lett úgy, hogyha kellett bármilyen papír akkor azt aznap vittem. Eladó ki is volt bukva rendesen emiatt, pedig mi béreltük a lakást amit aztán megvettünk.
ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Tudni esetleg, hogy milyen folyamatokon van túl a vevő? Volt az ingatlanodban már értékbecslő, vevő írt már alá közjegyzői nyilatkozatot?
ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Még nem volt értékbecslő de a folyamat már tavalyi év november 2.-tól megy .

Május 10.-van a szerződés megkötve nem gondolttam volna hogy ez ilyen lassú folyamat.

Közjegyző alatt mi értendő?

ápr. 12. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A Fundamentánál a megtakarítás kifizetése iszonyú hosszú folyamat tud lenni, akár még tovább is tarthat, mint a hitelbírálat, szóval lehetséges.
ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!