Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A babaváró vagy CSOK hitel...

A babaváró vagy CSOK hitel esetén mi történik ha az állam nem képes finanszírozni a kamattámogatást? Akkor a kereskedelmi bankok a hitelt felvevőktől fogja beszedni az adósságot?

Figyelt kérdés
20 éves hitel...Nem rövid. Mi a garancia hogy 20 évig fizeti az állam a banknak a kamatot?

ápr. 14. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
De miért kellene kamatot fizetni? Ha kint van a harmadik baba akkor ajándékká válik a csoki és a babanyomó is.
ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#2 nem vettem fel, pont emiatt. Csak hátha van itt szakértő aki megerősített ebben.


"Az elengedés" nem azt jelenti hogy az állam átvállalja a teljes hitelt?

ápr. 15. 12:31
 3/11 anonim válasza:

Ha így akarod fogalmazni hogy átvállalja fogalmazd úgy ha neked jobban tetszik de gyakorlatban nem!


Ha megszületik a 3. Gyerek bemész a bankba leadod az igazolásokat, ők megcsinálják a papírmunkát kapsz egy nullás igazolást, mert teknikailag MEGSZŰNIK A HITELED.


PL. Felveszed ma , aztán pl 9 hónap múlva vmi csoda folytán hármas ikreket szülsz akkor 9 hónapig tartott a hiteled

ápr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3 nem igazán értem ezt. Mi az hogy megszűnik egy hitel?

Akkor a bankoknak miért éri ez meg?

ápr. 15. 13:20
 5/11 anonim válasza:
53%

Mert tojnak 3 gyereket akiket majd véresre lehet szopatni meg akiből rabszolgát lehet nevelni.


Mit nem értesz, hogy megszűnik? Ennyire kérlek ne legyél sötét! Le van írva minden a közlönyben! M.e.g.s.z.ű.n.i.k. Finis, ende, vége finitó ha teljesült a három rabszolga

ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 El tudnád küldeni?


Ennek így nincs értelme. Az egy hitel, amin keresztül a bank pénzt teremt a gazdaságba. Nem lehet következmények nélkül csak pénz osztogatni 3 gyerekért cserébe sem. Nem létezik hogy az a hitel megszűnik...

ápr. 15. 13:27
 7/11 anonim válasza:

"A kamatmentességen felül további előnyökben részesültök, ha több gyermeketek születik. Már az első gyermek után kamatmentességet kaptok, a második gyermek után a fennálló tartozásotok 30%-át elengedik, a harmadik gyermek után pedig az összes fennálló tartozás elengedésre kerül."


Google-> babaváró közlöny kb 6. Talalat a pdfben kell letölteni

ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
58%

Ja és ugye abba is gondolj bele, hogy tök jól hangzik, hogy elengedik de hány embernek sikerül ez?

Hol a nő meddő, hol a pasi ha egyik sem csak simán rá stresszelnek nem jön össze. Pl 100- 14 embernek elengedik de többi meg fizetheti legalább a dupláját.

Bankban dolgoztam találkoztam ezzel is meg azzal is. Olyannal is, hogy annyira ki volt neki centizbe a szülés, hogy 14 napja volt szülni... 10 nap törvényileg az elbírálás. Amikor úgy jön be egy pénteki nap, a nő vigyorogva, hogy szombaton esküsznek mikor indíthatja el leghamarabb? Mondom hát ugye új személyi stb... Nem tudom a kormány ablakba mennyi idő de 3 hét biztosan és utána ha megvan az új akkor oké.

Erre :" jajj hát nem változtatok nevet. De ha nem kapjuk meg a babavárót akkor el is válunk" mondom tessék? Ilyenkor ezekre gondolok mikor látom, hogy ez is meg az is házasodott meg új ház stb

Meg mikor jön hogy csok meg faxom fittye elválnak fél év után mennyit kell neki visszafizetni...

ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 nekem semmien Google keresésből nem derül ki hogy ki fizeti ki ezt a hitelt.
ápr. 15. 17:35
 10/11 anonim válasza:
Ott van az, keresd tovább
ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!