Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste rossz tapasztalatok...

Erste rossz tapasztalatok “szimpla” lakossági szinten?

Figyelt kérdés

Bankot tervezek váltani és több irányból az Erste tűnik befutónak.

Jelenleg OTP-s vagyok, de csak a megszokás tart ott.


Ha van valakinek rossz tapasztalata az Erstével, az mi, milyen jellegű?


Annyit tudok, hogy az OTP-hez képest lényegesen kevesebb automatájuk van, de amúgy sem szoktam szinte soha készpénzezni.



ápr. 15. 17:43
 1/5 krwkco ***** válasza:
59%

"Ha van valakinek rossz tapasztalata az Erstével, az mi, milyen jellegű?"

Nekem nincs velük gondom. Igaz, a múlt hónapban felszámoltak átutalási díjat, pedig nem kellett volna. Írtam egy panaszt, 3 nap múlva válaszoltak, 1 hét múlva jóváírták a levonást.

A bankmonitoron keresztül köthetsz Privilégium 2.0-át. Azon szinte minden ingyenes. 225 ezer havi jövedelem kell hozzá.

[link]

ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Rendben van, kicsit drága, de inkább kifizettem mint egy Magyar bankba tegyem a pénzem.
ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Én azt utálom az Ertében, hogy állandóan (havi szinten van hogy többször is) karbantartás vagy valami újítás van, ami miatt az adott időintervallumokban nem működik az utalás, netes vásárlás stb, szóval ez bosszantó!


Ráadásul tök fölösleges funkciók vannak, pedig inkább a stabil és folyamatos működésre kellene fókuszálniuk és arra például, hogy ha utalsz pénzt, az rögtön megjelenjen a történetben.


De még mindig olcsóbb, mint az OTP.


Szóval ha nem használod gyakran a funkciókat és nem akarsz hétvégén este online vásárolni, akkor jó lesz neked is!

ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
jav: ERSTÉBEN.
ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen korrektek igaz kicsit drágàk. A rendszer egyre jobb ahogy fejlesztik. Én nyugodt szívvel ajánlom őket
ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!