Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Wise-nál gyakorlatilag...

A Wise-nál gyakorlatilag mindem dràgàbb/pénzbe kerül, ami a Revolutnàl olcsóbb /ingyen van?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én pl nem tudtam hogy sírjak vagy röhógjek mikor meglàttam hogy a bankkàrtyàs top-up-nak díja van. Nagyobb összegnél akàr több ezer ft, míg a revolutnál ez full dijjmentes.
ápr. 15. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Majd ott is emelik.
ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy nem.
ápr. 16. 06:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és az utalásos befizetésért nem számol fel külön díjat a Wise, de bárhonnan beutalni hozzájuk nemzetközi átutalásnak minősül, szóval ott meg a küldő oldalról vesznek le. Többre számítottam, de egyenlőre egy rossz viccnek tűnik ez az egész Wise.
ápr. 16. 08:07
 6/9 anonim ***** válasza:
köszi az infót
ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Ok és ez kit érdekel? Nem vagyok analfabéta se diszlexiás szóval el tudom olvasni én magam is a kondíciós listát és a felhasználási feltételeket, szóval nem kell egyesével idehánynod.
ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5: osszeteveszted a Revolutot es a Wiseot. Mondjuk ugy latom masok velemenye nem igazan erdekel, de gondoltam leirom.
ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"osszeteveszted a Revolutot es a Wiseot"


Ezt kicsit jobban kifejthetnéd.

ápr. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!